Про нас

Шукаєте, як якісно та недорого здійснити установку металопластикових віконних систем? Не знаєте, якому варіанту віддати перевагу та кому довірити виконання даних робіт? Ви звернулися до фахівців! Наша компанія «Ваші вікна» здатна реалізувати кожне побажання та очікування клієнта, запропонувавши оптимальний та найкращий варіант.

Нас цікавлять індивідуальні та нестандартні замовлення, виконання яких буде під силу нашій команді. Адже ми маємо для цього все необхідне – якісні комплектуючі, сучасне обладнання та інструмент, немалий досвід, достатні знання та креативний підхід. Ми реалізуємо будь-яку ідею замовника, підібравши оптимальний, найкращий та доступний варіант.

Будь-які віконні прорізи наша команда перетворить в чудові та якісні Ваші вікна!

Наша робота та послуги, переваги та якість

Ми представляємо собою молоду компанію на українському ринку металопластикової продукції, яка реалізує скління різних об’єктів та приміщень. Незважаючи на короткий час діяльності, ми надаємо повний спектр послуг на високому рівні. Адже наш директор і кожен співробітник в даній галузі працюють уже давно. Вони мають великий досвід, глибокі знання у специфіці галузі, а також безліч цікавих ідей та проектів.

Основними принципами роботи нашої команди фахівців є відповідальність, обов’язковість, турбота про клієнта та його потреби, відкритість та чесність на всіх етапах співпраці. Ми завжди прагнемо налагодити з клієнтом дружелюбні відносини, обговорюючи кожну деталь та дрібниці проекту.

Продукція, з якою ми працюємо

Наша компанія використовує в своїй роботі лише високоякісні комплектуючі виробництва відомих брендів, перевірених часом і багатьма споживачами. Кожен виріб оригінальний та сертифікований, що підтверджено відповідними документами.

У виготовленні віконних конструкцій ми застосовуємо профільні системи таких світових брендів, як Rehau, Aluplast і WDS. Використовується німецька фурнітура Roto, австрійська Maco та українського виробництва торгової марки Axor. Додаткові елементи (підвіконня, відкоси, відливи, москітні сітки) – вітчизняного виробництва торгової марки OpenTeck та імпортних брендів Danke, Werzalit.

Ми гарантуємо своїм клієнтам якість та оригінальність пропонованої продукції. Протягом п’яти років ми забезпечуємо гарантійне обслуговування металопластикових профільних систем. На додаткову комплектацію та фурнітуру гарантійний термін становить 12 місяців.

Переважні моменти, які ми надаємо клієнтам:

  • Робота сім днів на тиждень без вихідних і перерв;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення незалежно від складності;
  • Безкоштовні консультації та допомога при виборі оптимального вікна;
  • Можливість задати питання та зробити замовлення в будь-який зручний час;
  • Безкоштовний виїзд майстра для зняття точних вимірів;
  • Индивидуальный подход к выполнению каждого заказа;
  • Лояльна цінова політика, регулярно діючі акції, знижки та бонуси;
  • Безкоштовна доставка продукції;
  • При необхідності вивезення будівельного сміття;
  • Гарантія 5 років на віконні системи та їх обслуговування.

Зв’язатися з нами легко та доступно. Ви можете написати, зателефонувати, замовити зворотний дзвінок або онлайн консультацію. Вибирайте зручний та доступний для вас спосіб спілкування, а також вільний час. Всі контактні дані вказані на сайті. Наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться в оптимально короткі терміни.

Звернувшись до нас, ви однозначно отримаєте унікальний асортимент пропозицій та готових рішень що до установки вікон. При необхідності разом з вами ми створимо індивідуальне рішення – новий нестандартний підхід до скління. В результаті будуть отримані саме Ваші вікна – надійні, естетичні та оригінальні!

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65