Сервіс та гарантії

При склінні різних за призначенням об’єктів і приміщень у споживача виникає маса питань до організацій, які надають дані послуги. Найчастіше вони стосуються цінової політики, спектру послуг та гарантій. Наша компанія «Ваші вікна» піклується про інтереси кожного свого клієнта, тому підходить до реалізації будь-якого замовлення індивідуально та з відповідальністю. Ми прагнемо зробити наше з вами співробітництво приємним і взаємовигідним.

Необхідний сервіс на високому рівні

Команда наших спеціалістів виконує кожне замовлення відповідно до норм, стандартів та за сучасними технологіями. На всіх етапах співпраці наші клієнти також отримують необхідний сервіс на високому рівні. Це такі основні моменти при наданні повного спектру послуг, що пропонуються нами безкоштовно:

 • Консультації фахівців, відповіді на питання, що цікавлять;
 • Допомога у виборі оптимального типу вікна;
 • Пропозиції різних варіантів дизайну;
 • Виїзд майстра на об’єкт для зняття точних замірів;
 • Розрахунки габаритів, вартості та строків виконання робіт;
 • Доставка нових віконних конструкцій на місце установки;
 • Демонтаж старих віконних конструкцій.

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально. Наші фахівці беруть до уваги існуючу ситуацію, тип об’єкта, а також враховують побажання та можливості клієнта.

Гарантії якості продукції та робіт, що виконуються

Наша компанія використовує в своїй роботі комплектуючі для віконних конструкцій (профільні системи, склопакети, фурнітуру) відомих світових брендів. Ми гарантуємо якість, надійність та оригінальність всієї продукції. Індивідуальні підхід до кожного замовлення дозволяє виконати скління найкращим способом в тій чи іншій ситуації.

Ми гарантуємо своїм клієнтам оптимально швидкі терміни реалізації проекту будь-якої складності. Стандартні білі вікна будуть готові протягом п’яти днів. При виконанні дизайнерського оформлення може знадобитися від 5 до 20 днів.

Тривалість безкоштовної гарантії по комплектації віконних систем:

 • Склопакети – 5 років;
 • Системи профілів – 5 років;
 • Фурнітура – 1рік;
 • Додаткова комплектація (відливи, відкоси, підвіконня, москітні сітки) – 1 рік.

Гарантійний період розпочинає діяти з моменту покупки віконної продукції, дата якого обов’язково прописується в гарантійному талоні. Для забезпечення гарантійного обслуговування, всі монтажні роботи, а також ремонтні, повинні виконуватися нашими фахівцями.

Важливо! Щоб отримати своєчасно обслуговування по гарантії, слід обов’язково дотримуватися наших рекомендацій по експлуатації та догляду за віконними системами. Дані рекомендації дають наші менеджери кожному клієнту з офіційно оформленим пакетом документів. Вони детально прописані в «Інструкції по експлуатації та обслуговуванні металопластикових виробів».

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65