Виробництво

Основною сферою діяльності нашої компанії «Ваші вікна» є виготовлення конструкцій для скління приміщень та об’єктів, що відрізняються за призначенням. Ми пропонуємо стандартні віконні системи, які представлені в широкому асортименті готових рішень. Також ми готові виконати будь-яке індивідуальне замовлення по нестандартним та оригінальним способам скління. У своїй діяльності наша компанія використовує високоякісні комплектуючі, передові технології та свій професіоналізм, враховуючи всі побажання клієнта.

Хороший досвід і широкий асортимент продукції, що виготовляється

Фахівці, які працюють в нашій компанії, мають глибокі знання та немалий досвід в сфері виробництва металопластикових віконних конструкцій. Робота команди відповідає високим стандартам якості, тому забезпечує надійність та довговічність служби віконних систем, які установлюються.

Наша компанія виготовляє різні конструкції для скління:

  • Стандартні класичні (в спальню, дитячу, на кухню та т. д.);
  • На дачу, заміський будинок, котедж і будь-який інший об’єкт;
  • Різні за формою, конфігурацією, габаритними розмірами, відтінком та дизайном;
  • Нестандартні: розсувні, арочні, панорамні, еркерні;
  • Для балконів і лоджій різних типів, а також зимових садів;
  • Спеціальні енергозберігаючі для різних приміщень.

Ми перетворимо будь-які віконні прорізи в естетичні, привабливі та надійні Ваші вікна!

Основні виробничі моменти та деталі

Ми здійснюємо виготовлення віконних конструкцій в оптимально короткі терміни, які обов’язково індивідуально обговорюються з кожним замовником. Якщо це класичне вікно білого кольору та стандартних розмірів, то на роботу необхідно лише пару днів. Виконання замовлення з тонуванням скла або ламінуванням профілю вимагає більше часу. Згідно з виробничою технологією на це може знадобитися від 5 до 10 робочих днів.

У своїй роботі наша компанія використовує лише високоякісну продукцію відомих і перевірених часом світових брендів. Ми гарантуємо оригінальність кожного виробу, тому будь-яку зведену конструкцію ми безкоштовно обслуговуємо протягом п’яти років.

У виготовленні віконних систем використовуються комплектуючі таких відомих торгових марок:

  • Профільні системи Rehau, WDS, Aluplast;
  • Фурнітура Roto, Maco, Axor;
  • Підвіконня та відливи Danke, Werzalit, OpenTeck.

Оригінальність та якість всіх вище зазначених комплектуючих підтверджені відповідними сертифікатами.

Команда наших фахівців виготовить та встановить саме Ваші вікна. Вони гарантовано будуть відповідати всім нормам і стандартам якості, а також вашим вимогам та очікуванням. Якість виробів, досвід майстрів і відповідальний підхід до роботи – гарантія надійної та тривалої служби віконних систем!

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65