Алюмінієві конструкції

Компанія “Ваші вікна” пропонує виготовити алюмінієві конструкції будь-якого типу.
У нас ви можете замовити панорамні профільні системи, перегородки, нестандартні видові вікна, альтанки, тераси, сонячні дахи та інші варіанти конструкцій з алюмінію.

Конструкції з алюмінієвого профілю: види

Безрамне скління і алюмінієві конструкції здатні втілити в реальність будь-яку нестандартну ідею в спорудженні будівлі. З їх допомогою можна створити частину будови без стін з абсолютним сонячним освітленням. Так, можна розділити виготовлення алюмінієвих конструкцій в Києві на такі проекти:

  1. Зимові сади. Це може бути окрема будівля або прибудова до котеджу, затишне і тепле місце з панорамними вікнами і повним сонячним освітленням.
  2. Фасадне скління. Додає оригінальності архітектурного дизайну будови. Фасадні алюмінієві конструкції дозволяють розширити фасадну частину будинків. При цьому панорамна прибудова залишається вентильованною.
  3. Алюмінієві перегородки. Найчастіше їх використовують в офісних або торгових приміщеннях, коли необхідно красиво і комфортно розділити простір.
  4. Алюмінієві вікна та двері. Альтернатива пластиковим і дерев’яним вікнам і дверям. Такі конструкції з алюмінію мають високий ступінь зламостійкості. Вони надійні, стійкі і естетичні. А розсувні вікна і двері з алюмінієвого профілю виходять легкими і надійними.

Виготовлення алюмінієвих конструкцій: матеріали

Виробництво конструкції з алюмінієвого профілю відбувається в кілька етапів. До складу композитного профілю входить сплав алюмінію, магнію і кремнію. Готовий продукт виходить легким по вазі, гнучким у виробництві і стійким в експлуатації.
Такий матеріал дозволяє споруджувати нестандартні форми і розміри профілів.
Якщо порівнювати алюмінієві конструкції з ПВХ-профілем, то перший досить міцний і жорсткий, тому не потрібно додавати до нього підсилююче армування.
Що і дозволяє створювати цілі приміщення і будівлі з такого профілю.

Виготовлення конструкцій з алюмінію в Києві — трудомісткий, але швидкий процес.
Світлопрозорі алюмінієві конструкції можуть мати нетиповий зовнішній вигляд.

Конструкції з алюмінію: функції

Основною функцією конструкції з алюмінію є естетичність. Панорамні вікна і стіни завжди користуються попитом. У разі, коли необхідно швидко побудувати затишну і красиву альтанку, зимовий сад і інший варіант будови.
Друга функція — можливість створення різних варіацій перегородок. Монтаж алюмінієвих конструкцій з подальшим склінням вікон має цілий ряд переваг:

  1. Можливість створення надійних вікон і дверей великих розмірів.
    Відсутність поділів на вікнах.
  2. Збільшено світловий потік, що дозволяє економити на освітленні.
  3. Прикрашає зовнішній вигляд будівлі.
  4. Легкість в догляді за алюмінієвими конструкціями.

А ще, конструкції з алюмінію сьогодні — це модне і сучасне рішення!

Як замовити виготовлення конструкцій з алюмінію в Києві

Компанія “Ваші вікна” пропонує втілити в реальність будь-яку вашу ідею з виготовлення та монтажу алюмінієвих конструкцій. Так ви можете замовити виробництво тераси, фасаду, панорамних систем, альтанки, прибудинкових будівель і окремо розташованих скляних будівель. Ціни на виготовлення алюмінієвих конструкцій доступні в Україні.
Також ми пропонуємо вам різні дизайнерські варіанти алюмінієвих конструкцій і фурнітури до них під будь-який бюджет.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65