Алюмінієві перегородки

Алюмінієві перегородки – естетика і практичність приміщення

Перегородка
Велику популярність в будівельних і ремонтних роботах мають перегородки з профільних алюмінієвих систем. Крім функціональності та практичності, такі конструкції виконують естетичну функцію. Як правило, вони використовуються для раціонального розподілу простору. Крім цього, їх застосовують для додаткового зміцнення масивних конструкцій при будівництві об’єктів різного призначення.

Незаперечні переважні характеристики

Широке застосування алюмінієвих перегородок при оснащенні та облагороджуванні приміщень обумовлено рядом позитивних моментів. Такі конструкції дуже легкі, але при цьому міцні та надійні. Вони прості у виготовленні, без зусиль піддаються конструюванню різних форм, легкі в монтажі / демонтажі та подальшому обслуговуванні.

Крім цього, алюміній стійкий до агресивного впливу зовнішніх факторів, в тому числі до температурних перепадів, підвищеної вологості, хімічних засобів. Профілі не вимагають спеціальної обробки та фарбування, вони не втрачають своїх зовнішніх даних після тривалого періоду експлуатації. Виглядають такі конструкції гармонійно в різних варіаціях та поєднаннях з іншими матеріалами, надаючи приміщенню особливої естетичності.

Основні види алюмінієвих перегородок

Оскільки алюміній – матеріал дуже піддатливий, з нього можна самостійно спроектувати різноманітні елементи, в тому числі незвичайні та складні. Існують такі основні різновиди алюмінієвих перегородок:

  • Стаціонарні. Використовуються для зонування великих територій на кілька невеликих приміщень. Являють собою каркас, обшиваються гіпсокартоном або іншими матеріалами. Деякі зони можна склити. У результаті вийде легкий та ненав’язливий поділ кімнати, свого роду імітація стіни.
  • Мобільні. Конструкції, які відрізняються можливістю змінювати своє місце розташування для різних цілей. Мобільність забезпечується завдяки прикріпленим шасі зі спеціальним блокуванням. Ці стіни можуть бути рівні або мати ламану форму. За необхідністю їх можна повністю прибрати.
  • Розсувні. Бувають рухливими або складними. Останні можуть складатися за типом книжки або гармошки. Рухливі пересуваються по рейках або по верхній направляючій.
  • Трансформери. Унікальні конструкції, що здатні шляхом перестановки складових елементів змінювати своє місце розташування, зовнішній вигляд та форму. Трансформація забезпечується спеціальними елементами (ланками).
  • Офісні. Своєрідна вертикальна стінка, яка розділяє обладнані робочі місця офісного персоналу. До неї безпосередньо можуть фіксуватися столи, тумбочки, освітлювальні прилади та інші елементи, необхідні для роботи.

Оптимальний та функціональний розподіл приміщення

Наша компанія пропонує свої послуги з виготовлення та монтажу алюмінієвих перегородок різних варіацій. Ми допоможемо обрати оптимально відповідний варіант для тієї чи іншої ситуації, запропонуємо ряд елементів декорування, щоб забезпечити функціональність та естетичність приміщення. Наші фахівці дадуть відповідь на всі запитання, врахують побажання клієнта, щоб втілити в життя навіть найоригінальніші задуми.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65