Алюмінієві вікна та двері

Алюмінієві вікна – сучасний варіант скління

Гарною альтернативою класичним пластиковим або дерев’яним конструкціям для скління являються алюмінієві профільні системи. Ця відносно нова технологія, яка в силу своєї порівняльно високої ціни, не має поки широкого використання в побуті. Такі вікна та двері достатньо популярні в сучасній архітектурі, вони відрізняються нестандартними рішеннями та оригінальним дизайном. Це відмінний вибір для скління великих та ефектних територій.

Переважні характеристики алюмінієвих вікон та дверей

Останнім часом профільні системи з алюмінію поступово виходять за межі «високої архітектури», все частіше і частіше застосовуючись в склінні житлових будинків, квартир, котеджів та інших об’єктів. Обумовлено це такими переважними моментами конструкції:

 • Міцність та надійність, відсутність потреби додаткового зміцнення;
 • Легкість, що дозволяє реалізовувати скління великих площ;
 • Стійкість до погодних умов та атмосферного впливу;
 • Високий рівень енергозбереження, що знижує витрати на опалення;
 • Вибір холодного або теплого варіанта скління;
 • Екологічна чистота та безпека для людей;
 • Простота монтажу, експлуатації та ремонту;
 • Легкість обслуговування і догляду, немає потреби фарбування та іншої обробки;
 • Висока пластичність матеріалу, що дає можливість втілювати різній дизайн;
 • Тривалий термін служби, більше ніж 25 років.

Основні види алюмінієвих вікон та дверей

Профільні системи з алюмінію – відмінне рішення для різних, в тому числі незвичайних варіантів облагороджування приміщення. Вони забезпечують комфорт та естетичність, прекрасно поєднуються з різними матеріалами та служать тривалий час.

Вікна з алюмінієвих конструкцій бувають розсувні та розпашні, різних габаритів та форм. За функціоналом виділяються два основних види:

 • Теплі. Застосовуються в житлових приміщеннях, забезпечують високу тепло- та звукоізоляцію. Профіль має велику ширину за рахунок теплоізоляційного шару між зовнішньою та внутрішньою його частинами. Як правило, укомплектовується ця система двокамерним склопакетом, що виключає можливість появи конденсату на склі. Герметичність забезпечує якісний ущільнювач, що гарантує щільність прилягання стулок.
 • Холодні. Простіші та легкі конструкції, що не забезпечують високого теплового збереження. Монтуються вони в неопалюваних об’єктах, в тому числі і всередині приміщень, які не призначені для проживання – балконах, лоджіях, верандах, магазинах та інше. Їхня вартість значно нижче теплого варіанта скління.

Що стосується дверних конструкцій, то вони також можуть виготовлятися з холодного або теплого профілю. Їхній спектр використання досить широкий, встановлюються вони як всередині, так і ззовні приміщень. Міцність, надійність та довговічність робить алюмінієві двері популярними. Відрізняються вони, перш за все, за способом відкривання – розпашні, розсувні, маятникові, радіусні, револьверні.

Доступність та якість монтажу

Наша компанія пропонує свої послуги з виготовлення, а також якісного монтажу алюмінієвих віконних та дверних конструкцій. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації, а також пропозиції оптимально відповідних та вигідних варіантів скління. Наші майстри зроблять все на високому рівні, точно та надійно встановивши вікна чи двері будь-якої конфігурації. Облаштовуйте приміщення з комфортом та безпечно з нашою допомогою.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65