Фасадне скління

Фасадне скління – практичність, функціональність та естетичність

У будівництві торгово-розважальних, офісних та бізнес-центрів, різних за призначенням громадських установ, сучасних клінік та інших об’єктів широко застосовується фасадне скління. Воно додає будівлям престижності, особливої вишуканості та ефектності. Цей вид обробки також актуальний при індивідуальному приватному будівництві, в тому числі житлових будинків та котеджів. Адже з його допомогою можна створити цікаві та оригінальні архітектурні рішення, що дозволять проявити справжній смак господаря.

Особливості алюмінієвих фасадних систем

Доступним, практичним та естетичним рішенням є фасади з алюмінію та скла. Можливість поєднання даних конструкцій з алюмінієвими дверима та вікнами надає будівлі особливого стилю, забезпечуючи візуальний ефект єдності та монолітності. Піддатливість і легкість матеріалу дозволяє створювати різні за модифікацією фасади, від півсфер до атріумів. Будь-які, навіть самі вишукані дизайнерські ідеї, доступні для реалізації.
Алюмінієві фасади мають між опорною конструкцією та склом повітряний прошарок, що забезпечує під склінням необхідну циркуляцію повітря. Для досягнення високих енергоощадних якостей цю систему, як правило, додатково утеплюють.

До переважних особливостей алюмінієвих фасадів відносяться такі моменти:

  • Легкість і висока швидкість монтажу;
  • Забезпечення надійного захисту від погодних умов;
  • Міцність, стійкість до погодних умов та корозії;
  • Хороший рівень тепло- та звукоізоляції;
  • Висока світлова провідність;
  • Простота експлуатації та полегшений догляд;
  • Тривалий термін надійної служби;
  • Відсутність необхідності додаткового ремонту;
  • Естетичність, стильність та ефектність зовнішнього вигляду;
  • Практичність, функціональність та економічність.

Вище перераховані переваги, а перш за все пластичність і легкість алюмінію, дозволяють оформлювати чималі площі. При цьому конструкція не втрачає високих показників міцності та надійності, а також є фінансово доступною для широких мас населення.

Кращий вибір та професійний підхід

Наша компанія пропонує весь комплекс послуг з фасадного скління різних об’єктів із застосуванням алюмінієвих конструкцій. Ми відповідально підходимо до вибору оптимального варіанту системи, відповідно тої чи іншої ситуації. При цьому враховуються всі побажання та фінансові можливості клієнта. Обов’язково до уваги беруться будівельні норми, щоб фасадне скління було якісним, надійним та естетичним. Ми виконаємо свою роботу на гідному рівні, гарантуючи економічність та високу якість.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65