Зимові сади

Зимние сады Зимові сади – це, як правило, просторі світлопрозорі приміщення, прибудовані до будинку або окремо стоять, призначені для створення куточка живої природи і вирощування рослин. Реалізувати їх будівництво в різних дизайнерських задумки допоможе сучасне скління з алюмінієвими профільними системами. Цьому сприяє легкість і пластичність матеріалу, які відмінно поєднуються з міцністю. Дані якості дозволяють зводити конструкції з склінням досить великих розмірів і практично будь-які за формою.

Основні види зимових садів

Засклений алюмінієвий фасад додасть приміщенню для рослин додатковий обсяг, вишуканість і затишок. Щоб акцентувати увагу на максимальному природному сонячному освітленні, слід виконувати конструкцію по можливості цілком прозорою. За конструкційним особливостям зимові сади бувають:

 • Буферні. Прилеглі безпосередньо до будинку нежитлові приміщення, облаштовані під живий куточок природи. Наприклад, тамбур або веранда.
 • Поєднані з житловим приміщенням. Територія, яка використовується для рослин сезонно, в теплу пору року.
 • Житлові. Озеленена житлова кімната, опалювальна, зі сприятливим мікрокліматом для рослин.
 • Оранжереї. Просторі нежитлові території, постійно опалювальні, з сильним і різноманітним озелененням.

Для зведення неопалюваних зимових садів раціонально використовувати холодний алюмінієвий профіль. Відповідно, для житлових територій з озелененням, де підтримується постійна температура і сприятливий мікроклімат, переважно буде тепле скління. Наша компанія допоможе провести скління зимових садів різних типів і стилів. Ми запропонуємо оптимально вигідні варіанти з урахуванням всіх умов, переваг і побажань клієнта. В результаті – гарний, оригінальний і комфортний куточок живої природи!

Зимовий сад окреморозташований

Прекрасним рішенням для створення оригінального куточка живої природи з комфортною і вишуканою атмосферою є будівництво окреморозташованого зимового саду. Це повністю самостійне інженерна споруда, яка призначена для вирощування різноманітних рослин. Тут можна створити вишукану атмосферу для відпочинку і натхнення, де буде приємно усамітнитися або навіть побути в колі близьких і друзів за чашкою ароматного чаю.

Варіанти будівництва окремих зимових садів

Функціональним сучасним рішенням для зведення зимових садів є використання для їх скління алюмінієвих профільних конструкцій. Вони легкі, прості в монтажі, легкі в обслуговуванні і догляді, надійні і довговічні в експлуатації. Залежно від призначення і сезонності експлуатації, зимові окремостоячі сади бувають:

 • Сезонні. Використовуються тільки в теплу пору року. Для їх скління, як правило, застосовуються холодні алюмінієві профілі. Це забезпечить рослинам захист від вітру, небажаних опадів, палючого сонця і різких температурних перепадів. Завдяки високій прозорості, в такому приміщенні завжди буде достатньо сонячного світла для комфорту рослин.
 • Цілорічні. Призначені для використання і вирощування рослин цілий рік. Особлива увага приділяється створенню сприятливого мікроклімату, вологості і температурного режиму. Для цього в склінні застосовується переважно теплий алюмінієвий профіль. Відрізняється він від холодного наявністю спеціального теплоізоляційного шару і комплектацією герметичним склопакетом мінімум на два скла.

Прекрасним рішенням також стане обладнання зимового саду алюмінієвими дверима. Вони будуть виглядати дуже естетично, при цьому будучи комфортними в експлуатації. Виграшним варіантом для неопалюваних сезонних приміщень стануть розсувні дверні конструкції. А ось для опалювальних садів краще вибирати двері орного типу, які забезпечують кращу теплову ізоляцію за рахунок більш щільного прилягання при закритті.

Зимовий сад прибудований

Прекрасним і ефектним рішенням для доповнення житлового будинку частинкою живої природи є спорудження прибудованого зимового саду. Це може бути самостійне затишне приміщення або ж виконує роль вишуканою веранди. Дана територія, при відповідному її оснащенні може служити кімнатою відпочинку або навіть їдальнею. Це, як правило, затишне і спокійне місце, зі сприятливим мікрокліматом і вишуканим озелененням.

Зимові прибудовані сади постійного використання

Основною перевагою прибудованих зимових садів є можливість розширення площі житлового будинку. Як правило, дана територія використовуються, як додаткова кімната. Наприклад, тут можна усамітнюватися і відпочивати, читати, мріяти і слухати музику, пити чай або каву, а також приймати їжу. Важливим моментом при цьому є детально продуманий обігрів і вентилювання. Для створення сприятливого мікроклімату і необхідного температурного режиму досить вибрати алюмінієві профільні системи для скління. Такий підхід дозволить створити затишне і комфортне приміщення, атмосфера якого буде радувати свіжістю, зеленню і красивим цвітінням. Переваги використання алюмінієвих профілів для скління:

 • Реалізація будь-яких дизайнерських ідей, створення конструкції різних форм;
 • Захист від негативного впливу атмосферних і температурних перепадів;
 • Високий рівень теплової ізоляції, створення сприятливого мікроклімату;
 • Стійкість до підвищеної вологості і корозійних процесів;
 • Виняткова естетичність, вишуканість і ефектність;
 • Висока світлопроникність, що так необхідно для рослин;
 • Чудове поєднання з іншими матеріалами.

Наша компанія допоможе реалізувати будь-яку ідею скління прибудованого зимового саду. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності, запропонувавши клієнтові найбільш вигідний і естетичний варіант. Професійно, якісно і швидко ми створимо зимовий сад вашої мрії!

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65