Дах на балкон

Крыша на балкон

Дах на балкон – захист і комфорт

Поодинокі балкони й ті, що знаходяться на останніх поверхах, обов’язково повинні бути обладнані якісним дахом. В іншому випадку балконне приміщення буде страждати від атмосферних опадів, температурних перепадів і ультрафіолетового випромінювання. Покрівля в комплексі з зовнішньою і внутрішньою обробкою створить сприятливий мікроклімат й комфортні умови на балконі.

Основні види балконних дахів

Варіанти матеріалів для виготовлення даху бувають різні. Головне, щоб він забезпечував хороший захист від погодних умов, підвищеної вологості та температурного перепаду. Від вибору матеріалу безпосередньо залежить надійність та тривалість служби майбутньої балконної покрівлі. Найбільш поширені такі варіанти, як полікарбонат, оцинковані сталеві листи, металочерепиця, профнастил, ондулін.

В основному, як покрівельне покриття застосовуються листові матеріали. Як правило, вони укладаються, захльостуючись один на інший на попередньо прогрунтований металевий каркас і кріпляться до грат спеціальними саморізами. Також дах для балкона необхідний навіть якщо скління на балконі не має. Він стане захистом відкритого простору від опадів, завдяки чому термін експлуатації балконної плити значно збільшиться.

Дах на балкон по конструкції можу бути:

  • Каркасним. Недорогий і поширений варіант. Монтується безпосередньо зверху віконної конструкції, спираючись на неї. Як правило, додатково встановлюється козирок для водовідливу і захисту вікон. Встановлюються на балкони невеликих розмірів (від 1 до 3 метрів). З внутрішньої сторони обов’язково виконується утеплення і якісна герметизація. Якщо дах виконаний з полікарбонату, то щоб не втратити його експлуатаційні якості зсередини утеплення не проводиться, оскільки цей матеріал естетичний і пропускає багато світла.
  • Рамковим. Монтується на спеціальні опорні стійки, що можуть упиратися в балконну плиту або ж в парапет. Для незасклених і невеликих просторів цей вид виготовляється з полікарбонату. Встановлюється такий варіант на лоджіях, що розташовані на верхніх поверхах. Також монтуються на балконах, що розширені за допомогою виносу по підвіконню.

Майстри нашої компанії проведуть монтаж нової та ремонт наявної балконної покрівлі будь-якої складності. Всі роботи узгоджуються з замовником, при цьому враховуються його вимоги та побажання. Дах на балкон буде встановлений в оптимально короткі терміни з гарантією на виконані роботи.

 

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65