Французький балкон

Французький балкон – стильне та елегантне скління

Оригінальним та гарним облагородженням балкона являється сучасне французьке скління, що виглядає ефектно та красиво. Воно представляє собою максимально прозору скляну конструкцію без парапету, яка по периметру від підлоги та до стелі огороджена віконними системами. Такі вікна прикрашають приміщення та надають йому елегантного виду, відображаючи вишуканий смак його господаря.

Переважні характеристики французького балкону

Як будь-яка металопластикова конструкція, вікна від стелі до підлоги характеризуються рядом переважних моментів, які роблять дане скління популярним в широких колах. Це такі основні критерії:

  • Максимальне потрапляння світла на балкон та сполучену з ним кімнату;
  • Естетичний, вишуканий і ефектний зовнішній вигляд вікон;
  • Візуальне розширення та збільшення простору;
  • Відсутність необхідності встановлювати парапет;
  • Немає потреби робити обшивку всередині та утеплення;
  • При монтажі відсутність тяжких та брудних зварювальних робіт;
  • Можливість реалізовувати різні варіанти декорування;
  • Довговічність та надійність, хороша шумо- та теплоізоляція.

При виконанні такого плану роботи по склінню економляться кошти, тому що немає потреби купувати матеріали для внутрішньої обробки та утеплення, не потрібно зводити парапет і проводити його подальше облаштування.

Особливості та нюанси монтажу

Зведення французького балкону – справа непроста та трудомістка. Довіряти даний процес слід лише професіоналам. Наша компанія здійснить замовлення будь-якої складності та зведе ефектні вікна від підлоги до стелі на балконі або лоджії. При цьому ми враховуємо всі нюанси та особливості приміщення, а також побажання замовника щодо декорування.

Установка французького скління реалізується в кілька етапів. Для виготовлення металопластикових вікон обов’язково проводяться заміри та розрахунки. Монтаж здійснюється набагато швидше в порівнянні з традиційним балконом. Адже не проводяться зварювальні роботи, не утепляються стіни, не реалізується внутрішнє оздоблення. З усіх боків конструкція надійно зміцнюється армуючим профілем та підсилюючими елементами.

Якщо необхідно переробити звичайний балкон у французький, спочатку проводяться демонтаж старих вікон, прибираються перила або бетонні огорожі. Також реалізується зміцнення бетонної плити, на яку буде надалі встановлюватися склопакет. Команда наших майстрів виконає все це швидко та на високому професійному рівні.

Ваші вікна

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами