Шафи і декор балкона

Шафи та декор балкона – створення комфорту й затишку

Багато людей хочуть зробити на балконі комфортну та практичну територію. Це може бути зона для роботи у вигляді невеликого кабінету, місце для відпочинку та приємного проведення часу, а можливо навіть куточок для занять спортом. Дуже часто це приміщення використовують як комору, де зберігають інструменти, спортивний інвентар, консервацію та інші речі. Для реалізації таких ідей, важливо детально все спланувати, щоб оптимально та зручно облаштувати простір.

Різноманітні практичні шафи на балкон

Щоб раціонально використати обмежений балконний простір, слід обдумано та правильно підібрати шафу. Важливо продумати все до дрібниць: оптимальні габаритні розміри, матеріал, способи відкривання дверцят, варіанти кріплення, стиль і відтінок виконання. Містка і компактна шафка прекрасно доповнить інтер’єр будь-якого балкона.

Шафи для балконів і лоджій дуже актуальні, якщо вони є продовженням кімнати. Вони будуть відмінним і незамінним варіантом для зберігання всіляких речей, зокрема коробок зі взуттям, одягу та інших предметів гардероба. Зручно також в шафах на балконних територіях зберігати книги та документи, якщо в цьому приміщенні знаходиться робочий кабінет.

Інші елементи облаштування

Облагороджуючи лоджію або балкон, важливо створювати стиль, що буде гармоніювати з інтер’єром кімнати. Оздоблювальні матеріали та їхня колірна гамма вибираються як правило за вподобаннями господаря. Цікаво виглядатимуть різні елементи декорування. Дуже часто на балконах встановлюються всілякі сушарки для білизни. Вони можуть бути стельовими, з регульованою висотою, а також компактні розкладні.

Облаштування балкона руками професіоналів

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з облаштування різних балконів і лоджій. Крім зовнішньої та внутрішньої обробки важливим моментом є облаштування приміщення, його декорування і меблювання. Щоб зробити ваш балкон комфортним і стильним, наші фахівці готові виконати такі роботи:

  • Монтаж всіляких шаф;
  • Установка полиць, тумб та інших предметів меблів;
  • Проведення електрики;
  • Оснащення оптимальним освітленням;
  • Установка сушарок для білизни;
  • Облаштування різними елементами декору.

Нами враховуються всі ідеї та побажання замовника, беруться до уваги особливості та призначення балконного приміщення. Ми завжди запропонуємо оптимальний варіант, завдяки якому будуть створені практичні та комфортні умови.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65