Скління балконів та лоджії

Скління балконів є рішенням ряду задач – забезпечення захисту від опадів, пилу та сміття, зниження тепловтрат, підвищення рівня безпеки житла. Скління лоджії або балкона надає їм більш привабливий вигляд і розширює можливості їх використання. Створюється комфортна обстановка для відпочинку, більш сприятливі умови для зберігання різних речей, деякі способи дозволяють збільшити корисну площу. Якщо ці приміщення планується використовувати як додаткову житлову кімнату, комору, майстерню, оранжерею, без скління не обійтися. Для початку потрібно вибрати оптимальну техніку, метод, який відповідає вашим потребам і фінансовим можливостям.

Скління балкона та лоджії – які є варіанти

Скління балкона

Існує безліч різновидів скління балконів:

 • тепле та холодне:
 • панорамне (французьке) або верандне (класичне);
 • дерев’яне, пластикове, алюмінієве, безрамне;
 • розсувне та розпашне;
 • з одним або декількома виносами та без них.

У кожного способу є свої плюси та мінуси.

Засклити балкон холодним способом можна відносно недорого та швидко, така система забезпечує захист від пилу й опадів, привабливо виглядає, але відрізняється низькими шумо- та теплоізоляційними властивостями. Застосовується одинарне скло в алюмінієвому профілі, рідше – в дерев’яних рамах. Ще один спосіб – безрамне скління високоміцним загартованим склом. Скло встановлюється в алюмінієві напрямні зверху та знизу, стики герметизуються прозорим полімерним ущільнювачем. Такі конструкції виглядають легкими, пропускають максимум світла, метод підходить для об’єктів будь-якої форми, розміру.

Якщо планується перетворити відкриті приміщення на житлові, скління обов’язково має бути теплим і супроводжуватися утепленням лоджії або балкона, ретельною герметизацією всіх стиків, організацією опалення. Такі роботи вимагають значних витрат часу, зусиль та фінансів, використовуються досить масивні конструкції – склопакети в ПВХ профілі або дерев’яних рамах, тому може знадобитися додаткове зміцнення основи. Також можливе використання теплого алюмінієвого профілю з термовставкою (термомостом) з армованого поламіда та подвійним склом.

При верандному склінні віконні рами встановлюються на парапет, при французькому – на плиту основи, займають весь простір від підлоги до стелі, а парапет демонтується. Такі балкони ефектно виглядають, пропускають більше світла, але внутрішній простір виявляється відкритим для сторонніх очей.

Алюмінієве скління зазвичай роблять розсувним, стулки рухаються подібно дверцятам шафи-купе. Розсувними також бувають металопластикові системи для холодного та полутеплого скління. Елементи безрамної конструкції можуть бути розсувними, розпашними та маятниковими (розчиняються в обидві сторони). Вікна в дерев’яних рамах і металопластиковому профілі розпашні, можуть бути поворотними, відкидними, поворотно-відкидними. Зазвичай відчиняються лише 1-2 стулки, а ось розсувні системи дозволяють відкрити балкон повністю, по всьому периметру.

Популярно в Києві скління з виносом, яке дозволяє розширити корисний простір. Винос може здійснюватися по підлозі (від плити) або по підвіконню (від парапету), з трьох, двох сторін або лише спереду. Обов’язковою умовою є посилення несучих конструкцій, на які буде монтуватися каркас. У ряді випадків потрібен їх демонтаж і повна заміна, а в старих будинках може бути відсутня технічна можливість проведення таких робіт. Винос понад 30 см вимагає узгодження.

Цінова політика на скління балконів і лоджій

Ціна скління лоджії, балкона залежить від безлічі факторів, але основних складових дві:

 • вартість самої системи скління, комплектуючих і витратних матеріалів (мають значення бренд, матеріал, характеристики профілю та скла, такі конструктивні особливості як кількість стулок, що відкриваються, механізм відкривання). Безрамні системи та сучасні дерев’яні рами відносяться до дорогих елітних рішень, металопластикові та алюмінієві конструкції дешевше;
 • складність і обсяг робіт.

Тепле скління дорожче за холодне, до дорогих послуг відноситься організація виносу. Важливу роль відіграє висота, на якій виконуються роботи, площа балкона й особливо його форма. Реалізація нестандартних проектів обходиться дорожче. Вартість пакета послуг підвищується за рахунок виконання супутніх робіт з демонтажу, заміни, посилення елементів балкона або лоджії, утеплення, шумо- та гідроізоляції, оздоблення.

З розцінками на різні типові системи скління балконів і лоджій, а також на основні види робіт від компанії «Ваші вікна» можна ознайомитися у розділі Наші ціни.

Перевага співпраці з «Ваші вікна»

«Ваші вікна» – молода компанія, але багато жителів Києва вже встигло оцінити переваги співпраці з нами та переконалися, що нам під силу виконати скління балкона або лоджії якісно й на вигідних умовах:

 • штат укомплектований фахівцями з солідним досвідом і високою кваліфікацією;
 • налагоджено власне виробництво систем скління з комплектуючих провідних українських і європейських виробників, що дозволяє гарантувати якість продукції, реалізовувати індивідуальні проекти, дотримуватися лояльної цінової політики;
 • проявляємо увагу до деталей, намагаємося до дрібниць врахувати та виконати побажання замовника;
 • виконуємо скління балконів і лоджій за будь-якими технологіями, роботи будь-якої складності;
 • часто проводимо акції, які дозволяють заощадити;
 • надаємо широкий набір супутніх послуг, здійснюємо скління під ключ.

Замовити скління балкона та лоджії в Києві

Якщо ви вирішили склити балкон, але ще не визначилися з різновидом скління, звертайтеся до нас. Консультацію, допомогу у виборі можна отримати безкоштовно. Також наші менеджери допоможуть розрахувати витрати на реалізацію того чи іншого проекту з урахуванням всіх факторів. Безкоштовно здійснюється професійне виконання замірів і доставка всього необхідного на об’єкт.

Щоб скористатися нашими послугами, ви можете:

 • зателефонувати за одним із вказаних на сайті телефонів;
 • замовити зворотний дзвінок;
 • заповнити заявку на виклик майстра-замірника онлайн;
 • відвідати наш офіс в бізнес-центрі «Колізей».

Наші фахівці докладуть всіх зусиль, щоб знайти оптимальне рішення з урахуванням технічної можливості здійснення тих чи інших робіт і побажань замовника. Після узгодження всіх деталей, в тому числі фінансових моментів, вони розпочнуть роботи, які будуть виконані максимально оперативно, але без погіршення якості.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65