Скління балконів

Скління балконів – послідовність виконання роботи

Скління балконів – процес трудомісткий та складний, в кожній ситуації він індивідуальний. Його однозначно слід довіряти професіоналам, які знають всі тонкощі та мають немалий досвід. Наша компанія виконає скління будь-якої складності та масштабу, беручи до уваги побажання клієнта та його фінансові можливості.

Щоб вибрати вікно для встановлення на балкон, яке буде оптимально підходити в тій чи іншій ситуації, наші фахівці при плануванні процесу враховують такі основні моменти:

  • Призначення. Балкон може бути коморою, місцем для зберігання речей або сушіння білизни, а також повноцінною кімнатою, наприклад, кабінетом.
  • Сторона, на яку виходить вікно. Якщо це південна сторона, то слід вибирати вікно з тонуванням скла чи передбачати наявність жалюзі. Для північної сторони бажано вибирати вікна великої площі стулок та прозорим склом.
  • Поверховість. Якщо балкон розміщений на перших або останніх поверхах, необхідно при склінні подбати про безпеку. Досягається це використанням противзломної фурнітури, міцного та антивандального скла, а також установкою грат або ролет на вікно.
  • Вуличний шум. Якщо будинок знаходиться в галасливому місті, недалеко від автомобільної дороги, то варто передбачити вікно підвищеної шумоізоляції. Її забезпечують перш за все високоякісний склопакет, що складається з декількох камер чи триплекс скла.

Скління балкона проводиться в конкретній послідовності виконуваних дій.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65