Винос балкона

Вынос балкона

Виніс балкона -розширення корисного простору

Доступним і відносно нескладним способом невеликого розширення загальної площі приміщення, що не вимагає юридичного оформлення, являється винесення балкона. Головне, довірити цю роботу відповідальним професіоналам, якими є фахівці нашої компанії. Ми точно все прорахуємо та запропонуємо найкращий варіант виносу та розширення, враховуючи стан і особливості балкона, а також побажання та фінансові можливості клієнта.

Основні способи розширення балкона та їх характеристики

  • Винесення по підвіконню. Оптимізація балконного простору шляхом винесення підвіконня назовні за лінію парапету. Таке збільшення припустимо до 25 см, при необхідності більшого об’єму вже потрібно буде виносити балконну плиту. Виносити підвіконня допустимо, як по всьому периметру, так і по одній зі сторін (бічна або фронтальна). Обов’язково при цьому проводиться зміцнення, щоб витримувалися навантаження. Даний балкон з виносом –  найпоширеніше та доступне рішення.
  • Винесення балкону по полу. Збільшення корисної площі в районі перил шляхом розширення нижньої плити. При цьому оптимізований варіант набуває трапецієподібну форму. Завдяки такому рішенню простір можна збільшити на 30%. Для виконання робіт застосовується спеціальний каркас трикутного вигляду, на який набивається монтажна рейка. Іноді необхідні додаткові металеві конструкції для зміцнення. Даний спосіб доступний за вартістю та дуже популярний. За рахунок йому доступно провести утеплення парапету з усіх боків.
  • Розширення балконної плити. Завдяки такому рішенню загальну площу дозволено розширити спереду та по бокам. Дане розширення балкону по полу значно складніше попередніх варіантів, але в результаті можна отримати додаткову кімнату. Обов’язково робиться повний демонтаж парапету до основи. Потім здійснюється монтаж каркаса зі сталі, який кріпиться за допомогою швелерів до полу та стін. За рахунок такому рішенню модернізація витримає будь-які навантаження. Після зварювання конструкція обноситься коробами з металу, а далі здійснюється скління та зовнішня обшивка.

Наша компанія здійснює на професійному рівні розширення території та зробить виносний балкон усіма вище перерахованими способами. Завдяки індивідуальному розрахунку та складанню проекту, відповідальності та професіоналізму, ми створимо затишну зону відпочинку, комфортний кабінет або інше корисне приміщення.

Скління

Винос та розширення балкону, як правило, супроводжується роботами по склінню. Цей професійний підхід дозволяє створити цілісну та герметичну конструкцію, яка забезпечує необхідні характеристики тепло- та шумоізоляції. Перш, ніж приступити до скління, слід визначитися з очікуваним призначенням балконного приміщення. Буде це просто місце для зберігання речей або сушіння білизни? А може тут планують зробити робочий кабінет, кімнату відпочинку або навіть зимовий сад?

Якщо балконна площа планується використовуватися, як повноцінна кімната або продовження житлової території, то важливо вибирати енергозберігаючі віконні системи, здійснюючи таким чином тепле скління. У разі простого балкона, який виконуватиме функцію комори, можна віддати перевагу більш дешевому холодному склінню.

Вибираючи віконні конструкції, слід враховувати на яку сторону (південну або північну) виходить балкон, на якому поверсі він знаходитися та який рівень шуму на вулиці. Залежно від цих критеріїв підбирається функціонал вікон. Крім цього, слід визначитися з естетичністю та зовнішнім виглядом, кількістю стулок глухих та тих, що відкриваються.

Утеплення і внутрішня обшивка

При розширенні балконної площі важливо зробити її утеплення та внутрішню обшивку, щоб створити комфортну та сприятливу атмосферу. Особливо це важливо, якщо балкон буде продовженням приміщення або окремою кімнатою. Утеплення підвищує теплове збереження, що створює комфортну температуру всередині приміщення, дозволяючи використовувати балкон як функціональну територію. Для утеплювання використовуються такі матеріали, як стіродур, пінопласт або тепловий екран, які характеризуються різними властивостями та рівнем теплоізоляції.

Що стосується внутрішнього облагородження балконного приміщення, то тут також можуть бути різні варіанти на будь-який смак і можливості. Найбільш практичним і доступним є пластик. Він екологічно чистий, вологостійкий, представлений в різних кольорових варіаціях, простий у догляді. Більш надійним і стильним варіантом стане використання в якості обшивки дерева. Це екологічно чистий матеріал, довговічний, який характеризується високими показниками тепло- та звукоізоляції. Найпростішим варіантом облагороджування стане застосування гіпсокартону – екологічно чистого, вологостійкого, пожежобезпечного матеріалу, який дозволить втілити в інтер’єр будь-які ідеї.

Зовнішня обшивка

Із склінням балкона в комплексі слід проводити його зовнішню обшивку, щоб максимально точно дотриматися всіх вимірів та геометрії. Такий варіант обробки балконного блоку зовні придасть йому естетичності, а також надійно захистить від несприятливих кліматичних умов. Зовнішня обшивка повинна бути стійкою до вологи, температурних перепадів і ультрафіолетового випромінювання. Вона також служить додатковим елементів утеплення балкона, захищає від корозії балконний блок.

Для обшивки зовнішньої частини балконного блоку в якості матеріалів ми пропонуємо профнастил або сайдинг. Перший варіант представляє собою профільований металевий лист в різних кольорових рішеннях із стійким лаковим покриттям. Матеріал естетичний, пожежобезпечний, стійкий до кліматичних умов і недорогий. Сайдинг – матеріал, що складається з ПВХ (80%), стабілізаторів з модифікаторами (20%). Він довговічний, стійкий до корозії та деформації, стійкий до пожеж, досить естетичний, представлений в різних відтінках.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65