Внутрішнє облаштування и утеплення

Внутрення отделка и утепление

Внутрішня обшивка балкона – естетика та комфорт

Внутрішня обробка та облагороджування балкона або лоджії – процес відповідальний та індивідуальний. Завдяки йому простору надається естетичний зовнішній вигляд, комфорт і практичність. Утепленням та обробка разом дозволяють створити повноцінну маленьку кімнату, наприклад, кабінет, зону відпочинку, комору та інше.

Утеплення балкона – вибір матеріалу

Якщо балконна територія буде облаштовуватися в функціональне приміщення, то необхідно провести її утеплення. Щоб це зробити правильно та якісно, слід з відповідальністю підійти до підбору матеріалу-утеплювача.

Наша компанія пропонує утеплення в таких рішеннях:

  • Пінопласт. Популярний матеріал з підвищеними теплоізоляційними властивостями, доступний за ціною. Легкий та пористий, характеризується стійкістю до вологи та температурних перепадів, які не впливають на його структуру.
  • Стіродур. Найпоширеніший варіант, який представляє собою спінений полістирол. Характеризується високою міцністю та низьким водопоглинанням, надає захист від холоду, запобігає появі конденсату.
  • Тепловий екран. Багатошаровий утеплювач, що представляє собою спінений поліуретан, покритий алюмінієвою фольгою. Найчастіше їм утеплюють парапет і стіни для кращої теплоізоляції та вологостійкості.

Внутрішня обробка балкона – вибір матеріалу

Облаштування балконної зони вимагає надання їй комфортного і естетичного вигляду. Це забезпечує внутрішнє оздоблення, яке проводять після утеплювання. Щоб зробити якісну та красиву обшивку, слід з відповідальністю підійти до підбору матеріалу.

Внутрішня обробка, яку здійснює наша компанія:

  • Дерев’яна вагонка. Натуральний, екологічно чистий матеріал, надійний та довговічний (до 20 років служби). Простий в монтажі та доступний за ціною. Забезпечує високий рівень тепло- та звукоізоляції.
  • Пластикова вагонка. Недорогий варіант обшивки, надійний, екологічний та вологостійкий. Представлений в широкій гамі відтінків, інтенсивність кольору зберігається до 10 років. Легко монтується, піддається обрізанню під потрібний розмір. Простий в догляді, досить протирати вологою ганчіркою.
  • Гіпсокартон. Має невелику вагу, характеризується екологічністю, стійкістю до пожеж, поглинанням вологи та лояльною вартістю. Простий в монтажі, піддається різанню, завдяки чому можливо здійснювати різні рішення в інтер’єрі.

Наша компанія облагородить балконний простір, надавши йому привабливості, комфортабельності та практичності. Ми зробимо якісне утеплення та внутрішню обробку. У своїй роботі ми враховуємо всі вимоги та побажання замовника, намагаючись втілити в реальність всі його ідеї відносно благоустрою балкону або лоджії.

Розетки і освітлення

Якщо балкон планується використовуватися в якості функціонального приміщення, слід при його внутрішньому оздобленні та облаштуванні потурбуватися про електрику. Важливо визначитися, що буде перебувати в даному приміщенні. Може це буде місце для зберігання речей, робочий кабінет, кімната для відпочинку або щось інше. Перш ніж робити внутрішню обшивку та облаштування меблями, потрібно прокласти електричну проводку з передбаченими заздалегідь точками освітлення та розетками.

Якщо балкон буде повноцінною кімнатою, то краще передбачити повне та якісне освітлення. Можна встановити окремі світильники або ж виконати діодне підсвічування. Слід все вибирати на смак та уподобання господаря. Корисною буде установка на балконі розеток, які в залежності від призначення території знадобляться в роботі або при відпочинку. Важливо, всі роботи, пов’язані з електрикою, довіряти лише професіоналам.

Меблі

Облаштовуючи балкон або лоджію, слід обміркувати все до дрібниць та подбати заздалегідь про замовлення меблів. Все залежить, звичайно, від очікуваної функціональності даного приміщення та побажань замовника. Важливим моментом також є загальна стилістика інтер’єру балкона та кімнати, а також ідеї декоративного характеру. Бажано виконувати все в загальному кольоровому рішенні, хоча можливі будь-які варіанти при побажанні замовника.

Якщо планується облаштування приміщення для зберігання речей, то знадобляться численні зручні та місткі шафки, полички, тумби, ніші. Для робочого кабінету буде потрібний стіл і стілець, а також полки і скриньки. Якщо облаштовується місце відпочинку, то варіантів може бути багато, все залежить від бажань та смаків господаря.

Установка сушарок

Балкон і лоджія – це, як правило, функціональні побутові приміщення. Найчастіше тут облаштовується місце для сушіння чистої білизни. Перш ніж виконувати зовнішню обшивку балкона, слід продумати все до дрібниць і, якщо є в цьому необхідність, передбачити установку сушки для білизни.

Варіантів сушок існує багато, але найчастіше вони монтуються на стелю. Сучасні моделі оснащуються функцією регулювання висоти перекладин для розвішування речей. Існують також зручні та компактні розкладні моделі сушок різних варіацій та габаритних розмірів. Все залежить від уподобань та бажань господаря.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65