Зовнішня обробка

Внешняя отделка и утепление

Зовнішня обробка балконів – практичність та естетичність

Для облагороджування балкона необхідно здійснити його обробку з боку вулиці. Вона не тільки додасть йому привабливості та естетичності, але й захистить від несприятливого впливу кліматичних умов. Зовнішня якісна обшивка балконних блоків захищає від температурних перепадів, вологості, ультрафіолетових променів, а також служить додатковим утепленням. Вона запобігає корозійним процесам і руйнуванню балконної цементної основи.

Вибір матеріалу для зовнішньої обробки

При проведенні робот по обшивці зовні, слід обирати матеріали стійкі до впливу погодних умов, підвищеної вологості та температурних перепадів. Важливим моментом також є естетичний вигляд і колірне рішення.

Наша компанія застосовує для зовнішньої обшивки балкона такі рішення:

  • Профнастил. Металевий профільований лист зі стійким лакофарбовим покриттям, що має різні колірні варіації. Хвилеподібна форма надає листу жорсткості та міцності. Матеріал характеризується естетичним виглядом, ергономічністю, стійкістю до погодних впливів та перепадів температур, стійкістю до пожару, захистом від грибків, бактерій. Відрізняється доступністю та невисокою ціною.
  • Сайдинг. Екологічно чистий матеріал для обробки, що складається на 80% ПВХ, а на 20% з модифікаторів і стабілізаторів, що надають йому міцності. Характеризується довговічністю, стійкістю до стороннього впливу та погодних умов, до деформацій та корозії, пожежної небезпеки. Має великий вибір відтінкових варіацій, відрізняється привабливістю зовнішнього вигляду.

Важливий момент

Сайдинг і профнастил – холодні варіанти обробки балконів. Тому при виконанні робіт по оздобленню, обов’язково слід прокласти між парапетом та обшивкою утеплювач. Бажано також утеплити стіни зсередини, використовуючи, наприклад, стиродур, пінопласт або тепловий екран. Це дозволить створити комфортну та затишну атмосферу на балконі.

Наша компанія виконає всі необхідні роботи по обшивці будь-якого балкона. Ми запропонуємо відповідні та вигідні варіанти зовнішньої обробки в тій чи іншій ситуації, беручи до уваги всі побажання клієнта.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65