Двері на балкон – зручність та функціонал

Двері безперечно являються важливим елементом облагородження лоджії та балкона. Вони забезпечують прохід і відокремлюють балконний простір від основної частини приміщення. Ще дверна конструкція захищає від проникнення в кімнату прохолодного повітря та стороннього шуму. Як правило балконні двері прозорі, тому вони пропускають в приміщення додаткове денне світло.

Основні модифікаційні та конструкційні особливості дверей на балкон

При облаштуванні балкона слід встановлювати двері і вікна разом в одному стилі, роблячи ставку на зручність та функціональність. Найчастіше в якості матеріалу застосовують стандартні металопластикові конструкції та склопакет. Вихід на балкон можна оформити стилістично по-різному, а також вибрати різну конструкцію. Вибір залежить від типу балконного отвору та призначення приміщення, а також від побажань замовника.

За зовнішніми даними бувають такі модифікації балконних дверей:

  • Повністю прозорі, які представляють собою єдиний склопакет. Виглядають вони ефектно та мають особливий стиль, пропускають максимум денного світла.
  • Французькі, що складаються з двох частин без перемички, кожна половинка повністю скляна. Вишукані та естетичні, забезпечують вишуканий стиль та максимальне пропускання денного світла.
  • Розділені горизонтально на дві скляні половинки, з пластикової перемичкою між ними, яка розміщується на різній висоті.
  • Із пластикою нижньою частиною до рівня вікна, так званим сендвічем, більш економним варіант.

За конструкцією бувають такі основні різновиди дверей на балкон:

  • Стандартні розсувні. Найпоширеніший та найдоступніший за вартістю тип. Відкриваються в одну із сторін всередину кімнати.
  • Подвійні з однією глухою та другою відкриваючою стулкою. Застосовуються при широкому дверному отворі. Глуха є додатковою частиною вікна на балкон. Досить економне рішення.
  • Подвійні з імпостом. Представляють собою дві стулки, між якими є жорстка нерухома вставка (імпост), завдяки якій вони фіксуються в закритому положенні.
  • Штульпові. Достатньо популярний вид, незважаючи на високу вартість. Складаються з двох половинок, одна зверху та знизу закріплена за раму. Якщо потрібно, штульп можна відкрити та дві половинки будуть розчинятися.
  • Розсувні. Досить широкий різновид, головною відмінністю якої є пересування в бік стулок по спеціальним направляючих. Можуть бути у вигляді гармошки (книжки) або дверей-купе (порталів). Актуальна їх установка при широких отворах та великих вікнах на балкон, для раціонального використання обмеженого простору приміщення.

Наша компанія «Ваші вікна» пропонує своїм клієнтам різні варіанти балконних дверей та вікон, які спроможні задовольнити будь-які потреби та побажання. Ми допоможемо вам зробити оптимально правильний та вигідний вибір дверей на балкон, точно все розрахувавши та встановивши двері на професійному рівні.