Внутрення отделка и утепление

Внутрішня обшивка балкона – естетика та комфорт

Внутрішня обробка та облагороджування балкона або лоджії – процес відповідальний та індивідуальний. Завдяки йому простору надається естетичний зовнішній вигляд, комфорт і практичність. Утепленням та обробка разом дозволяють створити повноцінну маленьку кімнату, наприклад, кабінет, зону відпочинку, комору та інше.

Утеплення балкона – вибір матеріалу

Якщо балконна територія буде облаштовуватися в функціональне приміщення, то необхідно провести її утеплення. Щоб це зробити правильно та якісно, слід з відповідальністю підійти до підбору матеріалу-утеплювача.

Наша компанія пропонує утеплення в таких рішеннях:

  • Пінопласт. Популярний матеріал з підвищеними теплоізоляційними властивостями, доступний за ціною. Легкий та пористий, характеризується стійкістю до вологи та температурних перепадів, які не впливають на його структуру.
  • Стіродур. Найпоширеніший варіант, який представляє собою спінений полістирол. Характеризується високою міцністю та низьким водопоглинанням, надає захист від холоду, запобігає появі конденсату.
  • Тепловий екран. Багатошаровий утеплювач, що представляє собою спінений поліуретан, покритий алюмінієвою фольгою. Найчастіше їм утеплюють парапет і стіни для кращої теплоізоляції та вологостійкості.

Внутрішня обробка балкона – вибір матеріалу

Облаштування балконної зони вимагає надання їй комфортного і естетичного вигляду. Це забезпечує внутрішнє оздоблення, яке проводять після утеплювання. Щоб зробити якісну та красиву обшивку, слід з відповідальністю підійти до підбору матеріалу.

Внутрішня обробка, яку здійснює наша компанія:

  • Дерев’яна вагонка. Натуральний, екологічно чистий матеріал, надійний та довговічний (до 20 років служби). Простий в монтажі та доступний за ціною. Забезпечує високий рівень тепло- та звукоізоляції.
  • Пластикова вагонка. Недорогий варіант обшивки, надійний, екологічний та вологостійкий. Представлений в широкій гамі відтінків, інтенсивність кольору зберігається до 10 років. Легко монтується, піддається обрізанню під потрібний розмір. Простий в догляді, досить протирати вологою ганчіркою.
  • Гіпсокартон. Має невелику вагу, характеризується екологічністю, стійкістю до пожеж, поглинанням вологи та лояльною вартістю. Простий в монтажі, піддається різанню, завдяки чому можливо здійснювати різні рішення в інтер’єрі.

Наша компанія облагородить балконний простір, надавши йому привабливості, комфортабельності та практичності. Ми зробимо якісне утеплення та внутрішню обробку. У своїй роботі ми враховуємо всі вимоги та побажання замовника, намагаючись втілити в реальність всі його ідеї відносно благоустрою балкону або лоджії.