Вынос балкона

Виніс балкона -розширення корисного простору

Доступним і відносно нескладним способом невеликого розширення загальної площі приміщення, що не вимагає юридичного оформлення, являється винесення балкона. Головне, довірити цю роботу відповідальним професіоналам, якими є фахівці нашої компанії. Ми точно все прорахуємо та запропонуємо найкращий варіант виносу та розширення, враховуючи стан і особливості балкона, а також побажання та фінансові можливості клієнта.

Основні способи розширення балкона та їх характеристики

  • Винесення по підвіконню. Оптимізація балконного простору шляхом винесення підвіконня назовні за лінію парапету. Таке збільшення припустимо до 25 см, при необхідності більшого об’єму вже потрібно буде виносити балконну плиту. Виносити підвіконня допустимо, як по всьому периметру, так і по одній зі сторін (бічна або фронтальна). Обов’язково при цьому проводиться зміцнення, щоб витримувалися навантаження. Даний балкон з виносом –  найпоширеніше та доступне рішення.
  • Винесення балкону по полу. Збільшення корисної площі в районі перил шляхом розширення нижньої плити. При цьому оптимізований варіант набуває трапецієподібну форму. Завдяки такому рішенню простір можна збільшити на 30%. Для виконання робіт застосовується спеціальний каркас трикутного вигляду, на який набивається монтажна рейка. Іноді необхідні додаткові металеві конструкції для зміцнення. Даний спосіб доступний за вартістю та дуже популярний. За рахунок йому доступно провести утеплення парапету з усіх боків.
  • Розширення балконної плити. Завдяки такому рішенню загальну площу дозволено розширити спереду та по бокам. Дане розширення балкону по полу значно складніше попередніх варіантів, але в результаті можна отримати додаткову кімнату. Обов’язково робиться повний демонтаж парапету до основи. Потім здійснюється монтаж каркаса зі сталі, який кріпиться за допомогою швелерів до полу та стін. За рахунок такому рішенню модернізація витримає будь-які навантаження. Після зварювання конструкція обноситься коробами з металу, а далі здійснюється скління та зовнішня обшивка.

Наша компанія здійснює на професійному рівні розширення території та зробить виносний балкон усіма вище перерахованими способами. Завдяки індивідуальному розрахунку та складанню проекту, відповідальності та професіоналізму, ми створимо затишну зону відпочинку, комфортний кабінет або інше корисне приміщення.