Ламінація

Ламінація вікна – практична естетика

Різні естетичні й дизайнерські задачі можна здійснити шляхом ламінації металопластикових профілів. Це чудова можливість, що дозволяє придати інтер’єру своєрідну родзинку, за допомогою нанесення на віконну раму декоративної полімерної плівки. Вона дозволяє імітувати текстуру й кольори різних матеріалів, а також підходить для різноманітних видів віконних конструкцій. Правильно підібрана плівка буде гармонічно поєднуватися з меблями, кольоровою гамою інтер’єру, оформленням фасаду, до того ж значно продовжить експлуатаційний термін виробу. Ламінація – додаткове покриття, що надійно захистить поверхню профілю від погодних умов й механічних пошкоджень.

Основні види виконання ламінації

ламинация окнаНаша компанія при комплексній установці віконних систем пропонує додаткову послугу – ламінацію. Ламінування дозволить змінити білий пластиковий профіль, зробивши його кольоровим чи копіюючим структуру дерева. Технологічний процес достатньо складний, він представляє собою накатування під натиском й високою температурою декоративної плівки до поверхні пластикового профілю. Цим забезпечується щільне, надійне прилягання. Залежно від бажання замовника та дизайнерського бачення ми здійснюємо її такими видами:

  • Однобічне зовнішнє. Призначене для облагородження фасадної частини. Підвищує захисні функції ПВХ-профілю від погодних й механічних впливів, збільшує строк служби.
  • Однобічне внутрішнє. Дає можливість гармонічно вписати вікна в інтер’єр приміщення, не порушуючи при цьому спільний стиль фасаду. Наприклад: зовні вікно біле, всередині – декор, обраний за бажанням.
  • Двобічне. Виконується з зовнішнього і внутрішнього боку профіля. Частіше за все такий вид ламінації використовують в офісних структурах, ресторанах, приватних особняках. Він поєднує в собі вимоги з архітектурного вигляду будівель й дизайн-проекту приміщення.

Переваги ламінації металопластикових вікон

ламинация окнаЛамінація здатна повністю змінити зовнішній вигляд будівлі, завдяки чому ви зможете втілити в життя те оформлення, яке підходить саме вам. Ламінована віконна конструкція характеризується такими перевагами:

  • Витримує високі/низькі температури, механічні впливи;
  • Не створює складностей при використанні та догляді, побоювання того, що плівка може відклеїтися, відшаруватись, абсолютно безпідставно;
  • Не піддається впливу ультрафіолетових променів, вологостійка;
  • Екологічно безпечна, при нагріванні не виділяє шкідливих для людини речовин;
  • Має велику кольорову палітру, кольори ламінування вікон можна обрати за бажанням будь-які;
  • Надає вікнам унікальний естетичний вигляд.

Наші спеціалісти підкажуть й допоможуть підібрати оптимальний варіант ламінації профілю для певної будівлі. Ми допоможемо підібрати структуру, колір, що буде гармонічно поєднуватися з дизайном й стилістикою приміщення, забезпечить вікнам додатковий захист.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65