Відкоси

Відкоси – важливий штрих в естетичності вікон

откосыЗавершенности и эстетичности оконному проему при выполнении его остекления придают аккуратно оформленные откосы. Кроме декоративного момента, они также выполняют ряд практичных и защитных функций. Такая отделка обеспечивает тепловую и звуковую изоляцию, а также защищает монтажные швы от температурного перепада и повышенной влажности.

Варіанти виконання та обробки

Як тільки застигає монтажна піна, необхідно оформлювати відкоси віконного прорізу. Адже перед установкою вікон їх відбивають, й вони мають не дуже привабливий зовнішній вигляд. Наша компанія пропонує комплекс послуг, в список яких обов’язково входить виконання та облагороджування віконного прорізу.

Ми виконуємо якісно та акуратно такі типи обробки відкосів:

  • Пластиком. Актуальне та практичне рішення для сімей з дітьми, а також для приміщень з високими гігієнічними вимогами та великою кількістю відвідувачей. Використовуються в роботі спеціальні сандвіч-панелі з високоякісного пластика, в яких передбачений утеплювач. Вони легко й швидко укладаються, служать довго, зберігаючи свій колір та естетичність. Чудово гармонують з металопластиковими вікнами та різноманітними інтер’єрами приміщень. Не вбирають бруд, просто очищаються шляхом вологого прибирання.
  • Гіпсокартоном. Найбільш поширений, доступний та економний варіант обробки. Це чудовий звуко- та теплоізоляційний матеріал, що забезпечує акуратний зовнішній вигляд вікна. Податливий в обробці, легко ріжеться, просто й швидко монтується. Вимагає фарбування поверхні для забезпечення естетичності зовнішнього вигляду. Єдиним недоліком може стати невисокий рівень вологостійкості. При підвищенні вологості гіпсокартон може потемніти та навіть зруйнуватися.
  • Штукатуркою. Варіант обробки, на виконання якого необхідно більше всього часу (до 5 робочих днів). Викладається матеріал в декілька слоїв, кожен з яких перед нанесенням наступного має добре просохнути. Акуратність та якість виконання потребує професійних навичок, в іншому випадку, штукатурка може з часом почати відшаровуватися. Поверхня обов’язково профарбовується для естетичності.

Наші спеціалісти оформлять відкоси будь-яким з вище перерахованих способів акуратно та якісно. Ми гарантуємо їхню довготривалу службу із збереженням естетичного та красивого зовнішнього вигляду віконної конструкції в цілому.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65