Відливи

Відливи – естетичний захист від атмосферного впливу

Одним з важливих елементів, що забезпечує повне й остаточне оформлення віконного прорізу, є відливи. Складаються вони з плоскої робочої поверхні та двох загинів. Один з загинів заводиться безпосередньо під раму вікна у спеціальний паз та кріпиться до профілю саморізами. Другий спільно з кутом нахилу поверхні забезпечує акуратний відвід дощової води.

Призначення й корисний функціонал

Віконні відливи часто називають зовнішніми підвіконнями. Вони мають декілька корисних функцій. Перш за все, найважливіше призначення – захист віконного отвору та стін будівлі від атмосферних опадів. Окрім захисної функції відливи є одним з елементів естетики скління. Також вони зберігають від руйнівних атмосферних впливів й температурних перепадів нижній монтажний шов вікна.

Основні різновиди відливів

Сучасний ринок пропонує різноманітні варіанти відливів для віконних конструкцій, якісних й надійних. Найбільшою популярністю користуються моделі з таких матеріалів:

  • Оцинкована сталь. Виготовляється з листової сталі товщиною 0,55 мм, високої жорсткості, що м’яко гасить коливання та шум дощу. Габаритні розміри 90-400 мм шириною та до 3 метрів у довжину, що залежить від типу вікна й будівлі. Цинкове покриття забезпечує корозійний захист та стійкість атмосферних впливів. Вигідно відрізняються ціною. Для забезпечення стійкості до агресивного впливу кислотної середи оцинковану поверхню покривають додатково полімером (поліестер, пастізол, поліуретан). Таке покриття гарантує довгий термін служби – до 30 років. Воно може мати глянцевий або матовий відтінок поверхні
  • Алюмінієві. Користуються широкою популярністю, не зважаючи на високу вартість. Алюмінієвий лист хромують, покривають порошковою фарбою, полімерним матеріалом та синтетичним лаком. Це забезпечує гідні експлуатаційні параметри, стійкість до корозії та атмосферних явищ, гарну пиловідштовхуючу здібність. Матеріал має не велику вагу, просто монтується, податливий та гнучкий, легко ріжеться. Фарбування може здійснюватися в традиційний білий чи інші кольори.

Наша компанія при монтажі різних віконних конструкцій в обов’язковому порядку запропонує своїм клієнтам оптимальний варіант відливів. Ми виконаємо установку Ваших вікон з повним оформленням та захистом від зовнішніх чинників. Відповідальний та індивідуальний підхід до кожного замовлення гарантує надійну і довгу експлуатацію вікон.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65