Жалюзі

Жалюзі – естетичне втілення комфорту та затишку

Приводів для встановлення на вікна жалюзі існує дуже багато. Один з найактуальніших – захист від яскравих променів сонця та чужих очей. Окрім того, таку конструкцію використовують як дизайнерський хід, створюючи гарне декорування вікон, індивідуальність та особливу атмосферу затишку. Практичні та гарні системи збережуть меблі, підлогові покриття та шпалери від вигорання, доповнять загальний стиль інтер’єру. Завдяки легкості в експлуатації та догляді, зносостійкості, різноманіттю моделей, жалюзі затребувані та популярні серед різних слоїв населення.

  

Найпопулярніші та найпоширеніші види жалюзі

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент різнотипних жалюзі. Насичена палітра кольорів, різновидність матеріалів виготовлення допоможуть втілити у життя будь-які бажання в довершенні дизайну. Найпоширеніші види:

  • Горизонтальні – «класика жанру». Складаються з горизонтальних ламелей, ширина яких може бути різною. Встановлюються на кожну віконну стулку, нахилені поверхні. Існують пластикові, алюмінієві, бамбукові та ткані вироби. Візуально розширюють простір.
  • Вертикальні. Найчастіше виготовляються з пластику чи ткані. Ламелі здвигаються вліво/вправо чи рівномірно в обидва боки від центру, розвертаються під різним кутом навколо осі. Переважно встановлюються в арочних чи нестандартних прорізах. Візуально роблять приміщення вищим. Оздоблюються ланцюжковим механізмом.
  • Рулонні. Складаються із закріпленого цільного полотна, яке при закритті накручується на горизонтальний вал, рухаючись по спеціальних напрямних. Кріпляться на віконні стулки до поверхні стелі або стіни. Найпростіша модель в експлуатації. Виробляються з тканини із спеціальним просоченням (пилевідштовхуюче, антистатичне) або з бамбукової соломки. Відрізняються різноманіттям фактурності, малюнків та відтінків.
  • Рольставні/Ролети. Надійний та практичний вид. Служать захистом від несанкціонованого проникнення. Як правило, виготовляються з міцного алюмінію або сталі. Крім того, зберігають тепло в приміщенні.

Перевага використання жалюзі в приміщеннях полягає не тільки в їхніх функціональності та зручності або в економії простору, а й в можливості створити ефектний, індивідуальний декор. Щоб конструкція ідеально вписалася в загальний стиль приміщення, потрібно ретельно обирати матеріал, потрібне забарвлення, розмір і модель жалюзі.

 

Довіряйте професіоналам

Наша команда допоможе підібрати оптимальний та найвигідніший варіант жалюзі на Ваші вікна. Ми облагородимо будь-яке приміщення, захистимо його від сторонніх поглядів та інтенсивних сонячних променів, створивши в ньому особливий стиль, а також атмосферу затишку та спокою. До кожного замовлення застосовується індивідуальний підхід, враховуються всі побажання та вимоги, в тому числі фінансові можливості. Особливо вигідно, коли жалюзі підбираються й встановлюються в комплексі із склінням того чи іншого приміщення.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65