Віконна фурнітура – забезпечення функціональності та безпеки

Функціональність та зручність користування вікон забезпечує якісна фурнітура. Адже від її правильного вибору та коректної установки залежить на 50% тривалість експлуатації металопластикових віконних конструкцій. Обирати її варто в комплексі з профільними системами та склопакетами, щоб створити у приміщенні затишок, комфорт та сприятливий мікроклімат.

Призначення та функціонал фурнітури

Перш за все, віконна фурнітура забезпечує відкриття та закриття стулок вікна, як повністю, так і для провітрювання чи мікропровітрювання. Існують різні варіанти відкриття – поворотно-відкидний, роспашний, просто відкидний чи поворотний. Окрім того, завдяки спеціальним елементам, забезпечується безпеку приміщення, уникаючи злом та проникнення. Вона перешкоджає провисанню стулок та блокує їхнє помилкове відкривання. Передбачується також спеціальний захист від дітей та тварин, у випадку небажаного чи небезпечного відкриття ними вікон.

Гідний асортимент якісної фурнітури

Наша компанія використовує в своєму виробництві високоякісну фурнітуру для вікон відомих брендів, що характеризується такими перевагами:

Наші спеціалісти допоможуть визначитися з вибором оптимально підходящої фурнітури для того чи іншого виду вікна. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, щоб забезпечити комфортну, безпечну та довготривалу експлуатацію установлених вікон.