Компанія “Ваші Вікна” виготовить і встановить:

Скільки коштує Ваше вікно з нашою знижкою?

розрахунок за 5 хвилин

подзвонити нам

‎050 407-75-65

Чому ми?

Використання в роботі для виготовлення євровікна тільки якісних профільних систем, фурнітури і додаткових комплектуючих відомих виробників. Оригінальність кожного виробу, відповідальний підхід до всіх етапів виробництва і якість установки вікон. Надання 5 років гарантійного обслуговування на встановлені металопластикові вікна.
Надання повного спектру послуг зі скління металопластиковими вікнами різних об'єктів, будівель і приміщень. Високий рівень роботи професійних замірників, дизайнерів і монтажних бригад. Доставка євровікна, вивіз будівельного сміття, подальше гарантійне обслуговування.
До виконання будь-якого замовлення ми підходимо індивідуально, враховуючи всі нюанси і характеристики об'єкта. Ми беремо до уваги побажання, мрії та сподівання клієнта, щоб виготовити якісне металопластикове вікно. Персональне ставлення і відповідальність в реалізації проектів — гарантія отримання надійного і естетичного ПВХ вікна.
Доступні ціни на металопластикові вікна в Києві, адже поставки всіх комплектуючих здійснюються безпосередньо від виробника, минаючи посередницькі націнки. Регулярно діючі акції, знижки або бонусні програми дозволяють на найвигідніших умовах придбати і встановити бажані вікна в Києві.
Ми цінуємо кожного клієнта, тому дбаємо про його інтереси та потреби. Наше з вами співробітництво засноване на чесності, щирості і відкритості. Ми завжди готові йти на діалог, допомагаючи вибрати оптимальний варіант євровікна для того чи іншого об'єкта. Працюємо ми відповідально і професійно, втілюючи в життя оригінальні ідеї, встановлюючи сучасні металопластикові вікна.

Як ми працюємо

 
ЗАЯВКА

Ви залишаєте заявку через сайт або телефон

 
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Консультація по продуктам

 
ЗАМIР

Виїзд до клієнта і замiр продукту

 
ДОГОВІР І ОПЛАТА

Точний розрахунок вартості, укладення договору і оплата

 
ВИРОБНИЦТВО

Виробництво здійснюється від 5 днів

 
ВСТАНОВЛЕННЯ

Демонтаж старого та монтаж нового продукту

Безкоштовний виклик майстра для заміру

050 407-75-65

Ми працюємо тільки з відомими постачальниками профілів, комплектуючих і фурнітури

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

Компанія “Ваші вікна” протягом багатьох років займається продажом та виробництвом металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій.

Ми пропонуємо покупцям надійні і високоякісні профільні системи. У своїй роботі ми орієнтуємося на побажання клієнтів, а тому нам добре відомі ваші сьогоднішні потреби та запити у виробництві вікон.

Ми працюємо безпосередньо з кращими виробниками металопластикових вікон в Україні і Німеччині. За роки успішної роботи виробники чудово зарекомендували себе за такими показниками, як: довговічність, енергоефективність і шумоізоляція. Металопластикові вікна від “Ваші вікна” сертифіковані. Всі віконні системи і алюмінієві конструкції екологічні і нешкідливі для використання.

Наші пропозиції

Компанія “Ваші вікна” пропонує покупцеві купити готові металопластикові вікна або під замовлення. Також ми виробляємо алюмінієві конструкції. Це дозволяє втілити в реальність будь-який задум в будівництві.

Вся запропонована продукція в нашому каталозі має сертифікати якості. На всі моделі поширюються гарантійні зобов’язання.

Ми працюємо з кращими і затребуваними в Європі виробниками металопластикових вікон:

  • REHAU;
  • WDS;
  • Aluplast.