Ламінація вікна – практична естетика

Різні естетичні й дизайнерські задачі можна здійснити шляхом ламінації металопластикових профілів. Це чудова можливість, що дозволяє придати інтер’єру своєрідну родзинку, за допомогою нанесення на віконну раму декоративної полімерної плівки. Вона дозволяє імітувати текстуру й кольори різних матеріалів, а також підходить для різноманітних видів віконних конструкцій. Правильно підібрана плівка буде гармонічно поєднуватися з меблями, кольоровою гамою інтер’єру, оформленням фасаду, до того ж значно продовжить експлуатаційний термін виробу. Ламінація – додаткове покриття, що надійно захистить поверхню профілю від погодних умов й механічних пошкоджень.

Основні види виконання ламінації

Наша компанія при комплексній установці віконних систем пропонує додаткову послугу – ламінацію. Ламінування дозволить змінити білий пластиковий профіль, зробивши його кольоровим чи копіюючим структуру дерева. Технологічний процес достатньо складний, він представляє собою накатування під натиском й високою температурою декоративної плівки до поверхні пластикового профілю. Цим забезпечується щільне, надійне прилягання. Залежно від бажання замовника та дизайнерського бачення ми здійснюємо її такими видами:

Переваги ламінації металопластикових вікон

Ламінація здатна повністю змінити зовнішній вигляд будівлі, завдяки чому ви зможете втілити в життя те оформлення, яке підходить саме вам. Ламінована віконна конструкція характеризується такими перевагами:

Наші спеціалісти підкажуть й допоможуть підібрати оптимальний варіант ламінації профілю для певної будівлі. Ми допоможемо підібрати структуру, колір, що буде гармонічно поєднуватися з дизайном й стилістикою приміщення, забезпечить вікнам додатковий захист.