“Теплі кредити” від Укргазбанку з відшкодуванням до 70%

“Теплі кредити” від Укргазбанку з відшкодуванням до 70%

Раніше в Україні вже діяла програма “Теплий дім” Тоді жителі України могли претендувати на кредитну утеплення своїх будинків або нежилих приміщень. Через деякий час Украгазбанк знову запускає “теплі кредити”.

Умови програми “Теплий дім”

Діючи в рамках держпрограми, Укргазбанк надає фінансову допомогу ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), ЖБК (Житлово-будівельний кооператив) і фізособам. Головний напрямок програми – теплоізоляція і модернізація приміщень. Так, клієнти можуть оформити кредит на металопластикові вікна або інші варіанти опалення (котел, утеплення фасадів та інше). Адже як показує практика, енергоефективні пристосування допомагають заощадити на комунальних платежах гідну суму.

Умови “теплих кредитів” в рамках держпрограми

Прийнявши рішення утеплити своє житло, ЖБК або ОСББ, ви можете розраховувати на допомогу держави. Що це означає? Уряд за допомогою Укргазбанку сприятиме отриманню вами кредиту на пільгових умовах. До 70% від суми, витраченої на утеплення за програмою “Теплий дім”, буде повернуто позичальнику.
Для фізосіб можливі такі знижки:

  1. На покупку не газового котла – 20% (без наявності субсидії), 35% (з субсидією).
  2. Від 35% знижки, якщо ви берете в кредит інше енергоефективне обладнання і матеріали (металопластикові вікна та інше).

Для утеплення ЖБК та ОСББ “теплі кредити” можуть видаватися зі знижкою 40%. Якщо сім’ї оформили субсидії в складі ОСББ, знижка на утеплення будинку виросте до 70%.

“Теплий дім” від Укргазбанк: мета кредитування

теплый домЯк говорить директор департаменту роздрібного банкінгу в Україні, сьогодні питання енергоефективності розглядається максимально пильно. Якщо наслідувати приклади європейських країн (наприклад, тієї ж Польщі), то вони вже давно перейшли на енергоефективні вікна та інші види опалення будинків, що значно знизило цінники по комунальним платежам. Українці потребують такої ж моделі економії витрат і електроенергії. Але далеко не у всіх є можливість утеплити житло своїми силами. Програма “Теплий дім” покликана сприяти цьому.

Оформивши “теплі кредити”, українці зможуть повернути до 70% витрачених коштів за допомогою держави. А також це дозволить платникам економити більше половини коштів на комунальних платежах.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65