Енергозберігаюче вікно та двері – гарантія теплоти і затишку

Створення сприятливого мікроклімату та комфортних умов в приміщенні – головне завдання сучасного скління. Прекрасним та економічно доцільним рішенням являється вікно, що має енергозберігаючий склопакет. Воно забезпечує тепло в зимовий період та прохолоду в літній. Такий вибір дозволяє значно економити на опаленні, електроенергії та кондиціонуванні.

Енергозберігаючі вікно та двері – що це?

Будь-яку якісну металопластикову віконну та дверну конструкцію, для вироблення якої використовують надійний профіль, енергозберігаючий склопакет та функціональну фурнітуру, можна вважати теплозберігаючою. Головною її характеристикою є високі показники збереження тепла. Таке вікно в основній його частині займає склопакет, саме від нього більшою мірою залежить створення сприятливого мікроклімату.

Сучасний енергозберігаючий склопакет виготовляється зі спеціального скла, що розміщуються всередині. На скло наноситься за особливою технологією м’яке напилювання іонів срібла, утримується на поверхні за рахунок молекулярної взаємодії. Таке покриття майже непомітне на поверхні скла. Воно добре пропускає денне світло сонячних променів, відбиваючи при цьому шкідливе ультрафіолетове випромінювання. При цьому таке скло в зимовий час перешкоджає тепловим втратам, а в літній період запобігає сильному нагріванню приміщення.

Часто в якості додаткової теплоізоляційної речовини склопакет заповнюють інертними газами, такими як криптон або аргон. Маючи більшу в’язкість ніж повітря, молекули даних газів рухаються повільніше, знижуючи цим теплопередачу. Енергозберігаючий склопакет, заповнений інертними газами, підвищує теплоізоляцію вікна на 11%.

Переважні характеристики, якими відрізняється енергозберігаючий склопакет

  • Створення в приміщенні сприятливого мікроклімату;
  • Мінімальні втрати тепла в холодний період;
  • Запобігання виникненню на склі конденсату;
  • Прекрасні показники ізоляції стороннього шуму;
  • Захист від інтенсивних сонячних променів і ультрафіолетового випромінювання;
  • Здатність добре пропускати денне світло;
  • Забезпечення прохолоди в спекотний літній час;
  • Захист меблів і предметів інтер’єру від вигоряння під впливом сонячних променів;
  • Економія завдяки зниженню витрат на опалення та кондиціонування.

Фахівці нашої компанії допоможуть здійснити вибір та установлять саме Ваші вікна з теплозберігаючими характеристиками, що оптимально підходять для конкретних будівель та ситуацій. Для досягнення максимальних показників по тепло- та шумоізоляції ми рекомендуємо встановлювати вікно, яке має двухкамерний енергозберігаючий склопакет, при виготовленні якого використовувалося скло з спеціальним напиленням. Створюйте разом з нами комфортні умови в приміщенні, заощаджуйте кошти на тепловому збереженні.