Нестандартні вікна – створення оригінального стилю в інтер’єрі

 

Класичне металопластикове вікно в наш час – це звичайна буденність, якою вже нікого не здивуєш. Надати будівлі або приміщенню особливої оригінальності здатні нестандартні віконні конструкції, що мають незвичайні дизайнерські рішення. За допомогою цікавих форм і різних відтінків можна вигідно облаштувати будь-який будинок або кімнату. Сучасні виробники віконних систем пропонують масу цікавих нестандартних варіантів скління.

Основні види нестандартних вікон:

  • Арочні. Виглядають дуже вишукано, мають особливий стиль, прекрасно поєднуються з іншими формами. Виготовляються тільки під індивідуальне замовлення. Найбільш популярна сьогодні правильна арка, висота якої в два рази меньше ширини. Актуальними є також арки мавританські (у вигляді підкови) і стрілчасті (дві напівкруглі, що перетинаються).
  • Круглі. Прикрашають будинок і надають йому деякого шарму, неординарності та незвичайності. Часто їх монтують всередині приміщення, наприклад, у ванній кімнаті або басейні. Найчастіше такі конструкції виконуються глухими.
  • Трикутні. Встановлюються в якості основних вікон не часто, як правило, використовуються в будівлях з гостроверхими дахами. Також добре вони виглядають на поверхах мансарди. Бувають, як глухими, а також можуть відкриватися.
  • Панорамні (французькі). Великі за розміром віконні конструкції від стелі до підлоги. Найчастіше можуть бути на всю стіну та мати різні форми. Так як такі системи мають через розміри велику вагу, в них застосовуються розсувний спосіб відкривання. Гарне рішення для приміщень, з яких відкривається чудовий вид.
  • Еркерні. Конструкції, що складаються з декількох вікон, які з’єднуються під кутом і кріпляться спеціальною еркерною трубою. Застосовуються для скління веранд і балконів, виглядають незвично та коштовно.

Крім вище перерахованих нестандартних форм вікон, використовуються різні рішення по відтінкам – ламінація профілю. Тут політ фантазії може бути величезний. Також актуальним є декорування віконної системи за допомогою шпросів – оригінальні, різні за відтінками переплетіння склопакетів. Можна ще прикрасити вікна вітражами – різними малюнками та візерунками. Все залежить від бажань, уподобань та можливостей клієнта.

Нестандартні вікна – робота для професіоналів

Для установки нестандартних віконних конструкцій та їх оригінального декорування, як правило, існують деякі обмеження. Тому довіряти цей процес слід тільки професіоналам, які знають всі тонкощі та мають немалий досвід в цій справі. Наша компанія здатна реалізувати будь-яку ідею та побажання, щоб виготовити та встановити саме Ваші вікна, що будуть відповідати всім вимогам і очікуванням. Ми запропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент незвичайних і оригінальних варіантів скління, які запросто стануть прикрасою будь-якого інтер’єру.