Критерії вибору відповідного вікна на кухню

Вибір та встановлення вікон на кухню повинні бути максимально відповідальними. Мікроклімат в даному приміщенні характеризується надмірною вологістю та температурними перепадами. Тут готується їжа, а даний процес супроводжується підвищенням температури, виникненням гарі та пари, а також конденсату. У холодну пору року це може привести до утворення на склі вологи та кірки льоду, а в подальшому навіть цвілі в приміщенні. Даних неприємностей можна легко уникнути, використовуючи витяжки та регулярно провітрюючи приміщення, щоб забезпечити циркуляцію свіжого повітря.

Вибираючи вікно на кухню, краще віддавати перевагу металопластиковим конструкціям, а не дерев’яним. Вони більш практичні, раціональні та довговічні, стійкі до підвищеної вологості та температурних перепадів. Такі віконні системи характеризуються хорошим енергозбереженням і шумоізоляцією, а також вони являються пожежобезпечними. Вони прості у догляді, добре миються та очищаються від жирового нальоту, не потребують фарбування та додаткового утеплення на зиму. При установці якісної фурнітури, передбачаються зручні варіанти відкриття стулок, в тому числі на провітрювання та мікропровітрювання, а також захист від злому чи проникнення.

Вибираючи віконну конструкцію на кухню, не слід економити на профілі. Адже мікроклімат в цій кімнаті характеризується підвищеною вологістю, а системи з невисокою теплоізоляцією являються холодними, тому на них утворюється конденсат. Вікно на кухню повинно бути теплим, в іншому випадку, такого роду економія призведе до небажаних наслідків.

Профіль для кухонного вікна слід вибирати мінімум трикамерний. Пластик повинен бути високоякісним і екологічно чистим, щоб в процесі приготування їжі від підвищеної температури та вологи не виділялися шкідливі речовини. Краще все ж таки встановлювати чотирьох- або п’ятикамерний профіль з монтажною глибиною 70 мм. Трикамерний слід використовувати в комплексі з енергозберігаючим склопакетом.

Наша компанія рекомендує для кухні віконні профіля Aluplast 4000, WDS 500, Rehau 70 (п’ятикамерні з монтажною глибиною 70 мм) в комплектації з двокамерними склопакетами.

Вибираючи склопакет для кухонного вікна, слід враховувати, що чим тепліше поверхня скла всередині приміщення, тим менше вологи у вигляді конденсату буде на ньому утворюватися. Краще віддати перевагу двокамерному енергозберігаючому варіанту. Склопакет з такими характеристиками допоможе створити сприятливий мікроклімат на кухні та гарантовано позбавить від небажаної проблеми – запотівання скла.

Енергозберігаючі склопакети краще використовувати в комплектації з високоякісними профілями, які мають мінімум три камери, а краще чотири або п’ять. При такому підході, проблема надмірного конденсату на склі та появи цвілі на кухні буде вирішена назавжди.

На кухонні вікна слід встановлювати високоякісну та функціональну фурнітуру. Потрібно передбачити можливість провітрювання приміщення без повного відкриття стулки. Оптимальним рішенням стане поворотно-відкидна фурнітура з обов’язковою наявністю функції щільового провітрювання (мікропровітрювання). Такий спосіб дозволить надходити в приміщення свіжому повітрю без протягів та з незначним зниженням температури в холодну пору року.

Наша компанія рекомендує для Вашого вікна якісну та надійну фурнітуру австрійського (Maco) або німецького (Roto) виробництва. Хорошим вибором також стане продукція української торгової марки Axor. Дана фурнітура надійна та зручна в експлуатації. Вона допомагає уникнути таких проблем, як протяги, поломки ручки та провисання стулки. Вона прослужить гарантовано багато років.

У літню пору важливо встановлювати москітні сітки, щоб обмежити потрапляння в приміщення різних комах. Для сонячної сторони необхідна також наявність жалюзі для захисту від надлишкових палючих променів сонця.