Розсувні вікна – ідеальний варіант для вузьких приміщень


Здійснювати скління вузьких, нестандартних і невеликих за габаритами приміщень слід обдумано. Найчастіше в таких ситуаціях класичні вікна із стулками використовувати недоцільно через брак території. Прекрасним і вигідним рішенням стануть розсувні віконні системи, завдяки яким обмежений простір буде використовуватися максимально раціонально. Це ідеальний варіант для скління всіляких терас, лоджій та балконів.

Функціональність та принцип експлуатації

Відрізняються розсувні віконні конструкції від стандартних насамперед способом управління стулкою. Для відкриття вікна, її слід висунути та змістити в сторону, що реалізується завдяки рухливим елементам фурнітури. Пересуваються вони по рейках за допомогою спеціальних роликових механізмів і можуть відкриватися в одній площині на всю ширину. За рахунок такого способу відкривання можна встановлювати стулки шириною до трьох з половиною метрів.

Переважні характеристики розсувних вікон

Такі конструкції стануть ідеальним вибором для тих, хто крім естетичності цінує практичність, якість та простоту експлуатації. Такий вид скління запросто стане прикрасою будь-якого дизайну, вигідно підкреслюючи стилістику та функціональність приміщення. Прослужать дані вікна довгий час, радуючи своїм зовнішнім виглядом і надійною службою.

До основних переважних характеристик розсувних вікон відносяться:

  • Економія простору приміщення, його раціональне використання;
  • Не відбувається закривання стулок від протягів і поривів вітру;
  • Здатність максимально пропускати денне світло завдяки більшій площі скла;
  • Можливість відкриття стулки на будь-яку ширину;
  • Висока герметичність склопакета, як наслідок, хороша теплоізоляція;
  • Відсутність провисання стулок, тому що вони встановлюються на роликові механізми;
  • Простота експлуатації, обслуговування та догляду (легкість миття скла);
  • Надання приміщенням, лоджіям або балконам функціональності та стилю.

Надійні розсувні вінка – робота саме для професіоналів

Наша компанія «Ваші вікна» гарантує якісне виготовлення і монтаж розсувних віконних конструкцій. У своїй роботі ми застосовуємо високоякісну фурнітуру ROTO в декількох варіаціях систем, які відрізняються здатністю витримувати різну вагу стулок. Профіль також відрізняються високою якістю та мають два-три контури ущільнення. Для створення в приміщенні сприятливої та теплої атмосфери, ми рекомендуємо встановлювати енергозберігаючі склопакети.

Наші фахівці індивідуально підходять до кожного замовлення, враховуючи особливості конкретного приміщення і всі побажання клієнта. Ми все детально прорахуємо, щоб запропонувати оптимальні варіанти вікон, а також виконаємо всі роботи на високому рівні.