Критерії вибору найкращого вікна в дитячу кімнату

Особливо відповідально необхідно вибирати вікна в дитячу кімнату. Економити на цьому не варто, тому що тут буде жити дитина. Перш за все, слід створити сприятливий мікроклімат, безпечні умови перебування для дітей. Вибирати потрібно вікна, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, які не будуть виділяти в повітря шкідливі речовини. Краще віддавати перевагу продукції виробництва відомих торгових марок, якість якої перевірена часом.

Важливим критерієм для дітвори є безпека. Тому рекомендовано встановлювати віконну ручку з функцією блокування. Це забезпечить батькам впевненість, що діти не відкриють стулку та випадково не випадуть. Крім цього, бажано передбачити протиударний склопакет із захисною плівкою. Дуже важливо для дитячої кімнати її оформлення в певній стилістиці та кольоровій гамі. Ця вимога стосується також вікон, які можна виконати кольоровими, щоб вони гармонійно дивилися в інтер’єрі.

Головна турбота кожних батьків – безпека та здоров’я їх чада. Тому, вибираючи віконний профіль, слід віддавати перевагу високоякісним, екологічно чистим виробам. Рекомендована продукція торгових марок, які в своєму виробництві в якості стабілізуючих матеріалів застосовують цинк, кальцій. Дані матеріали є абсолютно безпечними для здоров’я.

Наша компанія пропонує для скління дитячих кімнат якісні профільні системи таких виробників, як Rehau, Aluplast і WDS. Кращими є конструкції з п’яти камер, які гарантують максимальне енергозбереження. Завдяки цьому, в кімнаті малюка завжди буде комфорт та тепло. Бажано, щоб профіль мав гладку поверхню для спрощення догляду за ним, адже дітвора запросто може його забруднити або розмалювати.

Купуючи вікна в дитячу кімнату, перш за все потрібно передбачати максимальну безпеку. Бажано встановлювати склопакет з протиударним захистом, який забезпечує спеціальна плівка. Таке рішення вбереже від травмування та ран, так як при нанесенні легких ударів скло не розіб’ється. Це дуже важливо, адже дитячі ігри часто динамічні та активні, що запросто може привести до розбитого скла.

Також важливо підбирати склопакет, який має високі показники енергозбереження та шумоізоляції. Рекомендовано встановлювати двокамерні варіанти. Таким чином, в кімнаті буде створений сприятливий мікроклімат, а також захист від сторонніх шумів, що забезпечить малюкові спокійний сон.

Фурнітуру для дитячих вікон треба вибирати саму високоякісну та надійну. Від неї залежить функціональність вікон, а також безпека, сприятлива атмосфера в приміщенні. Важливим є наявність відкидного механізму відкривання стулки з функцією мікропровітрювання. Таке рішення забезпечує надходження свіжого повітря, виключаючи надмірне охолодження взимку, оберігаючи малюків від протягів.

Актуально встановлювати ручки із блокуючим механізмом, щоб дитина випадково сама не відкрила вікно. Зробити більш безпечною дитячу кімнату можна, передбачивши підвіконня без наявності гострих кутів. У літню пору необхідні москітні сітки, щоб захистити приміщення від комах та тополиного пуху. У разі сонячної сторони, слід передбачити тонування скла та наявність жалюзі, щоб обмежити потрапляння ультрафіолетових променів.