Критерії вибору оптимального вікна у вітальню

Вітальня – кімната відпочинку, де зустрічають гостей та друзів, де збираються та проводять час всі члени сім’ї. Тут важлива наявність стилю, затишної атмосфери та сприятливого клімату, які допомагає забезпечити хороше скління. Критерії вибору вікон насамперед залежать від того, чи є балкон або лоджія, і чи засклені вони. Також впливає кількість та розміри віконних прорізів, адже чим вони більші, тим інтенсивніші теплові втрати.

Наша компанія допоможе вибрати Ваші вікна, які гармонічно впишуться в стиль конкретного приміщення. Пропонуємо різні варіанти дизайнерських рішень, всілякі способи відкривання стулок і надійну фурнітуру. Залежно від наявності або відсутності балкона, підберемо віконні конструкції з різним рівнем енергозбереження та шумоізоляції. При необхідності вигідно доповнимо їх потрібною комплектацією.

Від профілю залежить створення у вітальні максимально комфортних умов і теплої атмосфери. Чим більша кількість камер в системі, тим тепліше буде в приміщенні в холодну пору року. Якщо вікна великі за площею і при цьому відсутній засклений балконний блок, то краще встановити металопластиковий профіль з п’яти камер та монтажною глибиною 70 мм.

Якщо є лоджія або балкон зі склінням, то можна заощадити, встановивши профіль з меншою кількістю камер. Наша компанія співпрацює тільки з надійними виробниками віконних профілів, які відповідають всім нормам і стандартам якості. Це вітчизняна торгова марка WDS, а також німецькі бренди Aluplast і Rehau.

Вибір склопакета у вітальню залежить від наявності заскленого балкона або лоджії. Якщо вони відсутні, то рекомендовано обов’язково встановлювати склопакет з функцією теплового збереження, особливо якщо площа вікна велика. При цьому однокамерний енергозберігаючий варіант буде дешевше на 15% звичайного з двома камерами, а теплове заощадження буде більш ефективним.

Якщо в кімнаті є балкон або лоджія зі склінням, то можна не витрачатися на більш дорогі енергозберігаючі склопакети. Досить встановити звичайний однокамерний. Крім меншої ціни він набагато легший системи з двох камер, а вага в свою чергу впливає на довговічність роботи фурнітури.

Головним критерієм вибору фурнітури являється спосіб відкривання та кількість стулок. Дане рішення індивідуальне, залежить від площі та типу кімнати. Рекомендовано звернути увагу на відкидний механізм із наявністю функції мікропровітрювання. Завдяки цьому завжди можна забезпечити доступ та циркуляцію свіжого повітря, не створюючи протяги та не переохолоджуючи кімнату. Якщо є балконний блок, варто віддати перевагу фурнітурі з мікроліфтом. Даний механізм буде при закритті піднімати двері, полегшуючи навантаження на петлі.

Необхідно враховувати при установці вікна у вітальню ряд додаткових моментів, зокрема вибір комплектації. Інтер’єр доповнюють вибрані в загальному стилі відкоси і підвіконня, особливої вишуканості може надати ламінування профілю. При виході вікон на південну сторону потрібно передбачити захист від ультрафіолетового випромінювання та інтенсивності сонячних променів. Вирішує це питання тонування скла, використання мультифункціонального скла або установка жалюзі.