Вікна в котедж – стильні, безпечні та доступні

Засклити заміський будинок чи котедж непросто, це процес відповідальний та трудомісткий. Стандартного алгоритму, щоб вибрати найкраще вікно, не існує, в кожному разі підхід індивідуальний. Обов’язково береться до уваги багато факторів, якими відрізняється дім. Це його розмір і планування, кількість та величина віконних прорізів, тип опалення, а також стилістика й особисті побажання господаря.

Які критерії слід врахувати, вибираючи вікно для котеджу?

Щоб засклити котедж чи заміський дім не тільки гарно, але правильно й оптимально вигідно, слід зважено підійти до характеристик, якими відрізняється вікно. У будь-якій ситуації можна підібрати ідеальний варіант. Для цього рекомендовано враховувати такі основні критерії:

  • Профільні системи. Завдяки їм забезпечується високий рівень теплоізоляції, що в свою чергу дає змогу заощаджувати на опаленні та робить дім чи котедж приємним та комфортним для перебування. Максимальний ефект енергозбереження вікно отримає завдяки профілю з п’яти або шести камер.
  • Склопакети. Забезпечують пропускання денного світла, дають тепло- та шумоізоляцію. Рекомендовано вікно, що складаються з двох камер, які мають на внутрішньому склі спеціальне енергозберігаюче напилення. Актуальними для заміських будинків є протиударні склопакети, які забезпечують антивандальний захист.
  • Фурнітура. Завдяки їй забезпечуються різні варіанти відкриття стулок, провітрювання та мікропровітрювання. Віддавати перевагу рекомендовано високоякісним виробам виробництва відомих брендів. Краще для заміських будинків вибирати фурнітуру з механізмами проти злому, щоб дім або котедж були небезпечними.
  • Естетичність та дизайн. Важливий момент, яким повинно відрізнятися скління, щоб дати котеджу загальну стилістику архітектури та інтер’єру. Переважним моментом являється можливість встановити нестандартне вікно, проявляючи фантазію та смаки. Оригінальності можуть надати вітражне скло та шпроси. Допоможе зробити будинок більш стильним ламінація профілю, яка доступна в широкій палітрі відтінків.
  • Додаткова комплектація. Не обійтися без установки відкосів, відливів, підвіконня. Для оздоблення можуть застосовуватися гіпсокартон і штукатурка, а також пластикові панелі. Необхідні для теплого періоду москітні сітки, що оберігають від комах. Вікно котеджу бажано оснастити жалюзі або ролами, що захищають від сторонніх поглядів і палючого літнього сонця.

Довіряйте професіоналам

Як бачите, вибрати вікно для котеджу не так просто. Треба брати до уваги багато моментів, знати, що саме хочеться та скільки коштів на це можна без проблем витратити. У будь-якому випадку, довіряти краще професіоналам, які знають всі нюанси та тонкощі даної роботи. Наша компанія здатна реалізувати проект будь-якої складності, виготовивши саме Ваші вікна. Дім або котедж будуть не лише гарними, а затишними та безпечними.