Критерії вибору найкращого вікна в спальню

Вибирати вікна в спальню слід з відповідальністю, обдумано та ретельно. У цій кімнаті дуже важливим є доступ свіжого повітря, створення сприятливого мікроклімату для повноцінного відпочинку. Адже від якості сну багато в чому залежить наше загальне самопочуття, а також ефективність та працездатність. Тому під час відпочинку обов’язково необхідні тиша, комфортна температура і свіже повітря. Багато в чому ці критерії залежать від надійності та якості віконних систем. Наша компанія допоможе вибрати саме Ваші вікна – оптимально відповідні та доступні.

Ми рекомендуємо моделі з підвищеним рівнем шумоізоляції та хорошим енергозбереженням. Одним із основних критеріїв є якісна фурнітура, завдяки якій можна забезпечити необхідне провітрювання. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, слід передбачити захист від активних сонячних променів у вигляді тонування та жалюзі. Важливу роль також виконує естетичний зовнішній вигляд і стиль, який буде підходити під загальний інтер’єр кімнати.

Забезпечення в холодну пору року в спальні теплого затишку багато в чому залежить від якості віконного профілю. Головною характеристикою профільної системи, яка прямо впливає на енергозбереження являється кількість камер. Чим їх більше, тим відповідно тепліше буде в кімнаті.

Наша компанія пропонує різні варіанти профілів виробництва відомих торгових марок WDS, Aluplast, Rehau, які будуть оптимальними для різних спалень. Гарним рішенням стане система, що складається з п’яти камер. Але якщо навіть поміняти старе дерев’яне вікно на сучасне металопластикове з трикамерним профілем, то в кімнаті стане набагато тепліше.

Однією з найважливіших характеристик вікна в спальню є високий рівень шумоізоляції. Коли не турбують сторонні звуки, то спати буде максимально спокійно та комфорно. Забезпечує тишу віконний склопакет. При цьому, чим більше в ньому камер, тим рівень звукоізоляції вищий. Рекомендовано встановлювати двокамерні склопакети, оптимально зі склом товщиною 6 мм. Таке рішення забезпечить тишу, навіть якщо вікно виходить на галасливу вулицю.

Крім шумоізоляції склопакети можуть мати функцією енергозбереження, яка допомагає зберігати в кімнаті тепло в холодний період. Для жарких днів актуальним буде захист від сонячних променів. Таке скло прекрасно пропускає світло, при цьому поглинає ультрафіолет та не допускає перегріву приміщення.

Для повноцінного здорового сну необхідне регулярне провітрювання приміщення. Для цього слід особливу увагу приділяти вибору віконної фурнітури. Важливо, щоб вона була надійною, функціональною та якісною, яка витримає інтенсивну експлуатацію. Фурнітура повинна забезпечувати зручне провітрювання кімнати в будь-який час доби. Для зимового періоду актуальна наявність функції мікропровітрювання, що забезпечує відкриття стулки на 3-6 мм для вільної циркуляції повітря без протягів.

Для створення в спальні єдиного інтер’єру, слід встановлювати відкоси та підвіконня в загальному стилі. Для комфорту на літній час необхідно передбачити москітні сітки, що захищають від проникнення різних комах. Для захисту від прямих палючих сонячних променів можна встановити жалюзі або роли, які також скриють від сторонніх поглядів, якщо напроти знаходяться будівлі або кімната розташована на першому поверсі.