Відливи – естетичний захист від атмосферного впливу

Одним з важливих елементів, що забезпечує повне й остаточне оформлення віконного прорізу, є відливи. Складаються вони з плоскої робочої поверхні та двох загинів. Один з загинів заводиться безпосередньо під раму вікна у спеціальний паз та кріпиться до профілю саморізами. Другий спільно з кутом нахилу поверхні забезпечує акуратний відвід дощової води.

Призначення й корисний функціонал

Віконні відливи часто називають зовнішніми підвіконнями. Вони мають декілька корисних функцій. Перш за все, найважливіше призначення – захист віконного отвору та стін будівлі від атмосферних опадів. Окрім захисної функції відливи є одним з елементів естетики скління. Також вони зберігають від руйнівних атмосферних впливів й температурних перепадів нижній монтажний шов вікна.

Основні різновиди відливів

Сучасний ринок пропонує різноманітні варіанти відливів для віконних конструкцій, якісних й надійних. Найбільшою популярністю користуються моделі з таких матеріалів:

Наша компанія при монтажі різних віконних конструкцій в обов’язковому порядку запропонує своїм клієнтам оптимальний варіант відливів. Ми виконаємо установку Ваших вікон з повним оформленням та захистом від зовнішніх чинників. Відповідальний та індивідуальний підхід до кожного замовлення гарантує надійну і довгу експлуатацію вікон.