Підвіконня – функціональний та естетичний елемент вікна

Завершеності та естетичності вікну придає така конструктивна деталь, як підвіконня. Це внутрішній елемент горизонтального розташування, що монтується безпосередньо під рамою чи на одному рівні з її нижньою частиною. На перший погляд це не значна частина віконної конструкції, але його правильний монтаж має важливе значення.

Призначення та функціонал

Підвіконня з технологічної точки зору є захистом внутрішньої нижньої поверхні прорізу вікна від механічного впливу та проникнення вологи. Воно закриває нижню частину ніші, де частіше за все розміщуються опалювальні радіатори, виконуючи функцію захисного теплового козирку. Також підвіконня робить процес обслуговування вікон більш простим, наприклад, при необхідності їх помити чи повішати фіранки.

З декоративної точки зору підвіконня забезпечує естетичний зоровий перехід від внутрішнього простору кімнати до вікна. Воно також може використовуватися, як функціональна та широка підставка під кімнатні квіти. Нові дизайнерські технології дозволяють за допомогою підвіконь створювати вишукані інтер’єри. З їхньою допомогою можна збільшити корисність приміщення. Підвіконня пропонується використовувати як полички, місця для сидіння чи зберігання речей, стільницю.

Гідний вибір та якісний монтаж

Якісні та стильні підвіконня, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, пропонує наша компанія. Ми допоможемо зробити оптимально вигідний вибір та проведемо професійний монтаж. В асортименті представлені підвіконня гідних торгових марок, що відрізняються такими характеристиками:

Зробивши свій вибір підвіконня, кожен клієнт отримає якісні послуги з його монтажу. В результаті Ваші вікна будуть виглядати завершено та стильно, виповняючи свій функціонал на всі 100%.