Безкоштовний замір

Зняття замірів, що необхідні для встановлення металопластикових вікон, рекомендовано довіряти професіоналам. Адже від їх коректності та точності багато в чому залежить правильність виготовлення віконної конструкції. Максимально точна відповідність розмірів забезпечує надійність та точну геометрію майбутнього вікна. Наша компанія надає послуги досвідченого фахівця по замірам абсолютно безкоштовно.

Переваги виклику майстра по замірам

Дуже важливо запросити на місце майбутнього скління професійного майстра, це правильно і вигідно. Так буде організоване живе спілкування фахівця та замовника, при якому можливе обговорення всіх побажань та варіантів їх реалізації. Побачивши на власні очі місце, оцінивши масштабність робіт, фахівець допоможе підібрати найкращий варіант віконної конструкції.

Виклик майстра на місце скління забезпечує клієнту такі переважні моменти:

  • Максимальна точність зняття розмірів;
  • Спілкування з клієнтом, запис його побажань;
  • Надання консультацій по існуючим питанням;
  • Допомога у виборі оптимального та найкращого варіанту скління;
  • Проведення точного розрахунку вартості виготовлення та установки вікон;
  • Можливість підписання на місці договору на виконання замовлення.

Виклик фахівця на місце роботи – доступно та просто

Майстра для замірів можна викликати, зателефонувавши нашим менеджерам або заповнивши онлайн форму заявки, що представлена на сайті. При оформленні заявки слід вказувати контактні дані, щоб ми обов’язково вам зателефонували для уточнення часу приїзду майстра .

Співробітники нашої компанії володіють відповідними знаннями та досвідом роботи. В їхньому арсеналі є спеціальні пристосування та інструменти. Це дозволяє виконувати заміри віконного отвору для майбутньої конструкції ретельно, з точністю до міліметра.

Виклик майстра по вимірах вас ні до чого не зобов’язує. Незалежно від того, чи буде оформлене замовлення чи ні, дана послуга надається абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65