Монтаж і демонтаж

Надійна, тривала експлуатація віконних систем багато в чому залежить від якісного та правильного монтажу. Якщо скління проводиться в новому будинку або приміщенні, то даний процес не буде вимагати особливої підготовки. У разі заміни старих вікон, перед установкою нових, обов’язково виконуються демонтажні роботи. Як правило, установчий етап професіонали здійснюють за кілька годин. Більше часу займають підготовка та демонтаж, а також процеси оформлення, зокрема обробка укосів.

Наша компанія виконує в комплексі всі роботи та послуги по якісному стильному склінню різних приміщень. Кожна робота здійснюється на гідному рівні, з урахуванням всіх норм і правил, дотримуючись ГОСТів. Ми гарантуємо надійність, акуратність та якість послуг, які пропонуємо.

Послідовність виконання етапів установки вікон

Перш ніж виконувати монтаж нової конструкції, слід ретельно підготувати територію для майбутніх робіт. Якщо це житлове приміщення, то потрібно повністю звільнити вікна, а також забезпечити до них вільний доступ на відстані приблизно 1,5 метра. З кімнати слід прибрати килими, а підлогу безпосередньо біля вікна для захисту бажано застелити поліетиленом або картоном. Необхідно також накрити меблі та техніку, щоб уберегти їх від будівельного сміття.

Після підготовки поетапно виконуються такі роботи:

 • Доставка нового віконного блоку до приміщення;
 • Огляд території, підготовка необхідних інструментів;
 • Безпосередній демонтаж старих вікон;
 • Прибирання приміщення та винос будівельного сміття;
 • Оцінювання майстрами можливості для монтажу нової системи;
 • Вирівнювання по вертикальному і горизонтальному положенню;
 • Позначка точок, свердління по ним отворів для кріплень;
 • Монтаж блоку на анкерні пластини та болти;
 • Збірка системи та безпосередній монтаж склопакетів;
 • Регулювання та налагодження фурнітури;
 • Етапи оформлення: обробка швів, установка підвіконня, відливів та відновлення укосів.

Виконання робіт у відповідності з нормам та ГОСТами

Наша компанія реалізує весь комплекс демонтажних та монтажних робіт відповідно до будівельних норм і ГОСТів. В процесі ми використовуємо спеціальні захисні стрічки, щоб захистити конструкцію від механічних пошкоджень. З внутрішньої поверхні блоку клеїться стрічка пароізоляційна, яка перешкоджає потраплянню зсередини вологи у вигляді пари на теплоізоляційну піну. Із зовнішньої сторони наноситься стрічка, яка може сама розширюватися. Вона захищає піну від інтенсивних променів сонця та надлишкової вологи.

Віконна конструкція встановлюється обов’язково з наклеєними захисними стрічками. Вона вирівнюється, впираючись при цьому на прокладки, якісно закріплюється в отворі спеціальними елементами. Зазори між блоком вікна та отвором задуваються монтажною піною. Для захисту теплозахисного матеріалу стрічки проклеюються по вертикалі та горизонталі до поверхні отвору, а також під відливом. Лише після цього здійснюється установка склопакета і стулки. Укоси, як правило, роблять на наступний день.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65