Ремонт вікон

Вікна виконують важливі функції щодо створення у приміщенні комфорту та сприятливого мікроклімату. Вони захищають від несприятливих погодних умов, холоду та спеки, від пилу та шуму, а також від небажаного проникнення злодіїв. Тому, в разі поломки віконної конструкції, не варто недооцінювати серйозність даної проблеми. Провести діагностування та ремонт слід в обов’язковому порядку в максимально короткий термін.

Широкий спектр ремонтних и обслуговуючих робіт

Що стосується ремонту віконних та дверних металопластикових систем, то тут існує маса моментів. Починаючи від банального виходу з ладу фурнітури, до розбитого скла. У будь-якому випадку довіряти роботи по ремонту потрібно тільки професіоналам.

Наша компанія проведе на високому рівні діагностику та ремонт Ваших вікон, відрегулює або замінить деталі, при необхідності запропонує встановити нові склопакети. Нам під силу вирішити будь-яку проблему, яка пов’язана з погіршенням якості функціонування металопластикового вікна.

Основні послуги з ремонту та обслуговування:

  • Усунення причин продування, а також появи конденсату, запотівання та промерзання;
  • Покращення якості тепло- та звукоізоляції;
  • Вирівнювання геометрії віконних і дверних конструкцій;
  • Заміна зношених чи бракованих ущільнювачів;
  • Регулювання та налагодження роботи фурнітури (рекомендовано робити кожні півроку) або її заміна при серйозній поломці;
  • Заміна розбитого скла, монтаж нових склопакетів;
  • Оздоблювальні роботи – заміна підвіконня, відливів, укосів і т.д.

Окрім вище зазначених послуг по ремонту та обслуговування наша компанія пропонує також послуги модернізації та облагороджування віконних конструкцій. Це може бути установка або заміна москітних сіток, а також жалюзі, які представлені у великому асортименті та палітрі кольорів. Ще ми можемо виконати декорування Ваших вікон у вигляді різних за стилем вітражів і шпросів.

Налагодження, ремонт або заміна фурнітури

Однією з найбільш частіших поломок у віконних конструкціях є вихід з ладу фурнітури. Для довгострокової її роботи, слід раз на півроку проводити її перевірку та налагодження. Якщо стулка перестала закриватися чи відкриватися, з вікна продуває або проступає волога – значить слід провести її заміну. Як правило, термін її експлуатаційної служби складає 50 тисяч дій відкривання/закривання.

При заміні фурнітури на нову слід враховувати її естетичність та інтенсивність експлуатації, а також необхідність наявності додаткового функціоналу. Це може бути захист від дітей та проти злому, покрокове або мікропровітрювання, фіксація відкритої стулки та навіть дистанційне відкриття вікон.

Запросити спеціаліста для діагностики з подальшим виконанням ремонту вікон чи модернізації доступно по телефону, озвучивши існуючу проблему, побажання. Майстер приїде на місце, де все детально огляне, обговорить з замовником всі нюанси і деталі наступних робіт.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65