Вивіз сміття

Скління різних будівель та об’єктів, як правило, супроводжується демонтажем старих віконних систем, при виконанні якого утворюється чимало будівельного сміття. У приміщенні після таких робіт буде пил, бруд, шматки штукатурки і можливо навіть бите скло. Перш ніж починати монтаж нового віконного блоку, все це потрібно обов’язково прибрати. Подумати та організувати процес слід заздалегідь, краще всього довірити його виконання професіоналам.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам в комплексі робіт по склінню таку послугу, як прибирання та вивіз сміття. Наші працівники в оптимально короткі терміни звільнять територію від будівельного сміття та відходів. Вони винесуть з приміщення демонтовані старі віконні конструкції, а також приберуть дрібне сміття, скло, пил та бруд. Тим самим наші фахівці значно спрощують процес прибирання для своїх клієнтів. Винесене будівельне сміття ми відвеземо на спеціалізовані полігони для відходів такого характеру.

Наша команда завжди прагне організувати надання послуг максимально комфортним і зручним для замовників. Ми проведемо скління будь-якого приміщення якісно, дуже акуратно і чисто, встановивши саме Ваші вікна.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65