Системи

Профіль – головна складова віконних і дверних конструкцій

Одним із найважливіших елементів у віконних металопластикових конструкціях є профіль. Від нього багато в чому залежить функціональність, практичність, надійність та довговічність вікон та дверей. Завдяки правильному вибору профільної системи в приміщенні створюються оптимальні умови, а також сприятливий для проживання або роботи мікроклімат. В комплексі з профілями підбираються інші елементи вікон (склопакети, фурнітура, додаткова комплектація).

Що собою представляють профільні системи?

Це спеціальна конструкція, яка є основою для металопластикового дверного або віконного блоку. Від якості профілю багато в чому залежать загальні технічні, функціональні та зовнішні характеристики. Складаються такі конструкції з основних і додаткових тонкостінних профілів з порожнечею всередині. Залежно від розташування вони мають різну товщину стінок: перегородки приблизно 1,5 мм та зовнішні близько 3 мм.

Профільні системи відрізняються шириною, монтажною глибиною та кількістю камер, які заповнені повітрям або матеріалом з теплоізоляційними характеристиками. Чим більше камер і ширше профіль, тим вище жорсткість та енергозбереження конструкції в цілому. Кожна камера виконує своє певне призначення. Наприклад, в стандартній віконній конструкції з трьох камер є основна для кріплення фурнітури, а також дренажна.

Категорії профільних систем

Всі металопластикові віконні конструкції умовно можна поділити на кілька основних видів. Вони відрізняються певними характеристиками, функціональним призначенням, естетичним зовнішнім видом та діапазоном цін. Як правило, відомі виробники випускають мінімум по одній моделі з різних категорій.

Основні категорії профілів, що представлені на сучасному ринку:

  • Бюджетні. Використовуються для виготовлення недорогих вікон, що являються актуальними для багатоповерхівок, господарських об’єктів, магазинів та ін. Монтажна глибина не більше 62 мм. Характеризуються поєднанням якостей, які необхідні для комфортної та надійної експлуатації. Часто не піддаються фарбуванню та ламінуванню, з них неможливо виготовити вікна нестандартні за формою.
  • Базові. Представляють велику частку ринку та мають найбільший попит. Це системи широкого застосування, якими склять об’єкти різного призначення. Мають монтажну глибину до 70 мм. Характеризуються оптимальним співвідношенням якості та ціни, а також доступністю, хорошими показниками тепло- та шумоізоляції.
  • Альтернативні. Застосовують для виготовлення доступних за ціною вікон з підвищеними показниками якості. Це свого роду бюджетний варіант продукції елітного класу. Мають середні характеристики між базовими та розширеними категоріями. Використовуються для скління різних об’єктів, в тому числі елітних будівель.
  • Розширені. Якісна продукція універсального застосування. Відрізняються підвищеними тепловою та звуковою ізоляцією, мають глибину монтажу 70-83 мм та складаються в середньому з 6 камер. Найчастіше оснащені ущільненням з трьох контурів. Використовуються для установки самих товстих склопакетів. Актуальними для регіонів з холодним кліматом, для великих міст.
  • Преміум. Найширші багатокамерні системи, що мають кілька ущільнюючих контурів. Відрізняються максимальними показниками захисту від холоду та шуму, здатні витримувати будь-який температурний перепад. Виготовляються на оригінальних заводах відомих світових брендів, тому мають найвищу вартість.

Профільні системи високої якості

Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними світовими брендами, такими як Rehau, Aluplast і WDS. Своїм клієнтам ми пропонуємо лише оригінальну та якісну продукцію. В наявності є профільні системи різних категорій, в які можна встановити будь-які по функціоналу склопакети. Ми допоможемо забезпечити комфорт, безпеку та сприятливий мікроклімат в будь-якому приміщенні, запропонувавши оптимальний варіант профільних систем для Ваших вікон.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65