Вікна та двері REHAU

Металопластикові вікна та двері Rehau

Раціональною інвестицією в комфортне життя стануть надійні металопластикові вікна, при виготовленні яких були використані профільні системи Rehau. Вони вигідно відрізняються високою якістю та привабливим зовнішнім виглядом, гарантуючи високий рівень енергозбереження та звукоізоляції. Це прекрасний, універсальний вибір для скління житлових будинків і квартир, а також об’єктів громадського або промислового призначення.

Rehau – бренд світового визнання

Компанія REHAU розпочала свою діяльність в 1948 році в Німеччині. Нині її продукція популярна серед споживачів європейського ринку, в тому числі в Україні. Профілі цього бренду виробляються за особливою запатентованою технологією, вони відповідають всім вимогам і нормам, які висуваються до дверних і віконних конструкцій. Вся продукція має відповідні сертифікати якості, а також характеризується гігієнічністю, екологічною чистотою і повною безпекою для людей.

Позитивні характеристики профілів Rehau

Якісні німецькі профільні системи відрізняються своєю абсолютною універсальністю. Вони представлені в широкому розмаїтті моделей, які здатні забезпечити потрібний комфорт і безпеку в різних кліматичних умовах. Профілі зберігають задану форму і характеристики, опираючись деформаціям у широкому температурному діапазоні.

До основних переваг профільних систем Rehau варто віднести такі моменти:

 • Забезпечення комфорту. Підвищені характеристики тепло- і звукоізоляції, висока герметичність.
 • Довговічність. Стійкість до атмосферного впливу, вологи, температурних перепадів.
 • Екологічність. Нешкідливі для здоров’я матеріали, застосування в якості стабілізатора нетоксичного кальцій-цинкового з’єднання.
 • Естетичність. Вишуканість стилю і збереження білосніжного кольору протягом всієї експлуатації.
 • Різноманітність. Наявність різних кольорових варіацій та форм.
 • Простота догляду. З гладкої поверхні легко видаляється пил шляхом вологого прибирання.
Rehau Ecosol 60
 • Оптимальне поєднання якості та вартості
 • Широкий асортимент відтінків
 • Хороша ізоляція шуму та тепла

Економічне рішення, часто використовується для скління лоджій, балконів, нежитлових об’єктів. Разом з енергозберігаючим склопакетом актуально для житлових кімнат, квартир.

Rehau Ecosol 70
 • Максимальний рівень енергозбереження та шумоізоляції
 • Підвищена жорсткість, довговічність
 • Оптимальне рішення для української кліматичної зони

Найкращий вибір для приміщень, які потребують підвищений рівень звукової та теплової ізоляції. Прекрасно для будинків з індивідуальним опаленням або кімнат, що об’єднали з лоджією. Створює сприятливі умови і атмосферу затишку.

Вигідні пропозиції якісних профільних систем

Наша компанія використовує у виготовленні віконних і дверних конструкцій профілі Rehau оригінального виробництва. Ми гарантуємо якість продукції, надійність і вірність скління будь-якої складності. Підвищена увага наших фахівців до правильності монтажу, вибору відповідного склопакета і якісної фурнітури допоможе отримати в результаті надійні та красиві Ваші вікна.

Ми пропонуємо своїм клієнтам такі варіанти профілів:

 • REHAU Ecosol 60. Класична система з трьох камер за доступною ціною, що забезпечує сприятливий мікроклімат.
 • REHAU Ecosol 70. Надійна і довговічна п’ятикамерна система, що забезпечує подвійний захист від негоди і стороннього шуму.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть здійснити правильний вибір профільної системи, щоб втілити в реальність бажані варіанти скління.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65