Склопакети – важливий елемент віконної конструкції

У наші дні склопакети є найбільш популярним варіантом скління різноманітних будівель та приміщень. Такі системи в комплексі з якісним профілем створюють міцне та надійне вікно. Вони допомагають забезпечувати в приміщенні комфортну атмосферу зі сприятливим мікрокліматом, гарантуючи надійний захист від будь-якого впливу ззовні.

Якісне, надійне та стильне скління

Склопакет – важливий елемент вікна, що має пару чи більше скла, що скріплюються між собою дистанцією з металу або пластику, створюючи камери. Цей простір між листами скла заповнюється повітрям, що заздалегідь висушують та стискають. Це сприяє гарній опірності теплопередачі. Окрім повітря, може використовуватися для наповнення камер газ (аргон, криптон). Такий вид склопакетів коштує дорожче, але вони характеризуються високою шумо- та теплоізоляцією.

Склопакети широко популярні, так як мають ряд суттєвих переваг:

Основні типи та різновиди склопакетів

Нині в нашій країні найбільшою популярністю користуються два основних види склопакетів:

Склопакети відрізняються також й за видами скла:

Професійне та якісне скління

Наша компанія пропонує послуги комплексного скління об’єктів будь-якого призначення з використанням якісних вікон різних типів. Ми допоможемо підібрати оптимальний склопакет, згідно з потребами та побажаннями клієнта, особливостей приміщення та кліматичних умов. До кожного замовлення використовується індивідуальний підхід, пропонуються доступні, гідні за якістю склопакети різних габаритів, а також функціональних характеристик.