Тонування скла – захист і естетика

Для забезпечення в приміщенні м’якого захисту від інтенсивного сонця та його шкідливого ультрафіолетового випромінювання здійснюється тонування стекол. Нині даний елемент комплектації віконної конструкції є доступним і вже давно не вважається предметом розкоші. Тоновані склопакети актуальні як в офісних, так й в жилих приміщеннях. Дуже часто їх встановлюють в кафе та ресторанах, а також в інших громадських місцях.

Основне призначення тонування

В першу чергу, це захист приміщення від надлишкового сонячного світла й шкідливих ультрафіолетових променів. Завдяки цьому, створюється сприятлива атмосфера з необхідною для роботи та життя кількістю денного світла. Меблі й інші предмети інтер’єра, що знаходяться в кімнаті при цьому не будуть вигорати та псувати свій зовнішній вигляд.

Ще однією позитивною характеристикою тонованого скла є його висока стійкість до ушкоджень. Якщо раптом склопакет розіб’ється, то уламки не розлетяться по боках, а залишаться зафіксованими на тонувальній плівці. Це свого роду захисна функція від неприємностей.

Основні види виконання тонування

Наша компанія при комплексній установці віконних систем пропонує додаткову послугу – тонування скла. Вона забезпечить необхідний комфорт й захист.

Ми здійснюємо тонування такими варіантами:

Полімерна плівка буває:

Залежно від цілі тонування й бажань клієнта, плівки можна комбінувати в різних варіаціях.

Наші спеціалісти підкажуть та допоможуть підібрати оптимальний варіант тонування стекол для певного типу приміщення. Ми допоможемо не просто проявити вишуканість смаку, але й забезпечити вікнам додаткову функціональність.