Вікна на дачу

Вікна на дачу – створення прекрасних умов для відпочинку

В наш час дача – одне із улюблених і доступних місць відпочинку для городян не тільки влітку, а також в інший період. Як правило, по можливості власники тут прагнуть створити максимально комфортні та затишні умови для перебування. Важливим моментом облагородження являється вибір скління. Якщо дача розрахована для поїздок на вихідні дні в різні пори року, то підходити до вибору та установки вікон слід з відповідальністю.

Вибираємо найкраще вікно для дачі

Вигідним та доступним рішенням для облагородження дачного будинку є металопластикове вікно. Воно має естетичний зовнішній вигляд, відмінні експлуатаційні характеристики. Такі віконні конструкції допомагають створити сприятливий мікроклімат в приміщенні, забезпечуючи хорошу тепло- і шумоізоляцію, гарантуючи надійний захист від проникнення злодіїв. Таке вікно просте в обслуговуванні, легко миється та зберігає свої властивості довгі роки.

Щоб ваша дача була надійно засклена слід робити вибір, враховуючи такі основні моменти:

 • Архітектура та тип будівлі. Металопластикове вікно встановлюється в стіни з дерева, бетону, цегли. При цьому кожен випадок має свої моменти та нюанси, які знають професіонали. Господарю потрібно визначитися з кольором, конфігурацією та конструкцією.
 • Способи відкривання стулок, режими провітрювання. Визначаються по бажанням замовника, з урахуванням сезонності використання. Досить буде мати по одній стулці в кімнаті, щоб забезпечити надходження свіжого повітря в будь який час.
 • Необхідна функціональність. Важливо щоб в будь який час дача була безпечна. Гарантувати це можна, установивши протиударні склопакети, фурнітуру з противзломними механізмами.
 • Додаткова комплектація. Обов’язково потрібно передбачити наявність москітних сіток для запобігання попадання в кімнату комах в літній час. Необхідний також захист від інтенсивних сонячних променів і ультрафіолету, що забезпечується тонуванням скла та установкою жалюзі.

Найкраще вікно на дачу руками професіоналів

Наша компанія здатна реалізувати будь-який проект, щоб ваша дача була засклена якісно, запропонувавши на вибір різні варіанти та встановивши саме Ваші вікна. Нашим фахівцям під силу виконання робіт будь-якої складності та масштабів. Ми виготовимо та встановимо, як типове прямокутне вікно, так нестандартне та оригінальне. Ваша дача стане найкращим місцем для перебування за містом в будь який час, максимально приємним і комфортним.

Скільки коштує Ваше вікно з нашою знижкою?

розрахунок за 5 хвилин

подзвонити нам

‎050 407-75-65

Основні функції вашого вікна

Теплове збереження – важлива характеристика віконних конструкцій, що створює в приміщенні сприятливий мікроклімат і оптимальний тепловий режим. Завдяки такій властивості вікон, в кімнаті буде тепло взимку та прохолодно влітку. Особливо актуальні високі показники енергозбереження віконних систем при великих масштабах засклення приміщення.

Що забезпечує ефективне енергозбереження віконній конструкцій?

 • Якісні профільні системи. Для забезпечення максимальної теплоізоляції потрібно вибирати широкий профіль, що складається з більшої кількості камер. Профіль буває трьох-, чотирьох-, п’яти- та шестикамерними. Середня камера профілю по конструкції призначена для армування, а інші – сприяють збільшенню характеристик теплового збереження. Чим більше кількість камер, тим більш ефективніше зберігається тепло в приміщенні.
 • Енергозберігаючі склопакети. Основний акцент при збереженні тепла робиться на склопакет, тому що він займає велику площу віконної конструкції. Ефективне застосування енергозберігаючого скла, яке має м’яке та тонке покриття іонами срібла (i-скло). Вони зберігають тепло всередині приміщення в зимовий час, а влітку не пропускають спеку в середину, створюючи таким чином сприятливий мікроклімат.
 • Наповнення склопакетів інертним газам. Вони забезпечують підвищення показників теплового заощадження на 11%. Найчастіше порожнину камери заповнюють аргоном або криптоном, які мають більшу в’язкість в порівнянні з повітрям. Молекули цих газів рухаються повільніше, тому знижується теплопередача між внутрішнім та зовнішнім склом. Якщо інертним газам заповнити енергозберігаючий склопакет, то теплове заощадження підвищиться на 30%. Крім цього, аргон і криптон захищають срібне напилення, підвищуючи його ефективність та тривалість служби.
 • Герметичність віконної конструкції. Гарантує зменшення теплових втрат, забезпечується використанням якісного та міцного гумового ущільнювача. Він прокладається там, де стикається склопакет з профілем, а також в місцях стикування рами зі стулкою при її закриванні.

Чим вище показник теплового збереження віконної конструкції, тим більш раціональною та вигідною буде її установка. Таке рішення дозволить значно економити на опаленні приміщення в холодну пору та вентилюванні в спекотні літні дні. Фахівці нашої компанії пропонують оптимальні варіанти скління конкретного приміщення з максимальними показниками теплоізоляції. Ми гарантуємо своїм клієнтам економічно вигідне вкладення коштів, яке однозначно окупитися в оптимально короткі терміни.

При склінні будь-яких об’єктів, а особливо житлових приміщень, слід подбати про додатковий захист та безпеку. Адже проникнення через вікна злодіїв і зловмисників відбувається досить часто, особливо якщо приміщення знаходяться на верхніх або нижніх поверхах. Так як віконні конструкції в основному складаються зі скла, яке можна легко розбити, дуже важливими являються антивандальні характеристики та захист проти злому.

Додатковий захист від проникнення злодіїв

Основними та найбільш важливими критеріями, які підвищують безпеку і надійність віконних конструкцій є:

 • Фурнітура з функціями проти злому. Слід вибирати високоякісну фурнітуру відомих брендів, оснащену додатковим захисним функціоналом. Існують спеціальні системи, які додатково встановлюються на готові вікна. Вони можуть забезпечувати різний рівень захисту – від ударів рукою або ногою, від інструменту, від монтування та брухту.
 • Надміцні скла. Існує кілька варіантів скла надійного та міцного:
  • Триплекс – спеціальне потрійне скло, поєднане полімерною речовиною, стійке до ударів, осколки не розлітаються, а залишаються на плівці;
  • Загартовані – мають в 5-6 разів вище механічну міцність, яку вони отримують за допомогою загартовування (впливу температурних перепадів);
  • Флоат – дуже міцне скло, виготовлене способом термічного формування.
 • Двокамерний склопакет. Характеризується більшою безпекою в порівнянні з однокамерним, особливо якщо одне скло високоміцне або оснащене антивандальною плівкою. Розбити два скла набагато складніше, та й шуму буде більше.
 • Защитные ролеты. Значно підвищують захист котеджів і приватних будинків, а особливо вітрин. Виготовляються вони з міцних алюмінієвих ламелей, які дуже складно зламати. Здійснюється відкриття ролетів автоматичним або ручним режимом.

Безпека для дітей

Захист вікон є дуже важливою та критично необхідною характеристикою, особливо коли в будинку проживають діти. Адже вони дуже активні та рухливі, можуть запросто відкрити вікно і навіть розбити скло. Тому слід передбачити склопакети з антивандальними характеристиками, а також захисну фурнітуру. Як правило на вікна встановлюються такі пристосування: автоматичні блокіратори, дитячі або звичайні замки на стулки, ключі на ручки, фурнітура для щілинного провітрювання.

Наша компанія пропонує в комплексі оптимальні варіанти захисту для різних варіантів скління. Для Ваших вікон ми використовуємо тільки надійну захисну фурнітуру Roto або Mako австрійського виробництва, якість якої славиться в усьому світі.

Шумоізоляція – важлива характеристика віконних систем. Вона особливо актуальна в масштабах мегаполісів, великих міст, а також поблизу автомобільних або залізничних доріг. Адже зайвий шум негативно впливає на здоров’я та нервову систему, не дозволяє людині розслабитися та повноцінно відпочити. Важливо вибирати оптимальні вікна з урахуванням хороших показників звукоізоляції, особливо якщо це спальня або дитяча кімната.

Від чого залежить якісна шумоізоляція?

Високий рівень ізоляції від шуму забезпечуэться в комплексі основними комплектуючими віконної системи, а також її правильним та професійним монтажем.

 • Склопакет. Щоб забезпечити максимальний рівень шумоізоляції найкраще використовувати двох- або трикамерний склопакет зі склом різним по товщині (4 мм внутрішнє та 6 мм зовнішнє). Також покращить звукоізоляцію потрійне скло (триплекс), яке з’єднане полімерною рідиною. Високі показники захисту від шуму забезпечуюэ також енергозберігаюче i-скло. Впливає і товщина склопакета, яка складає 16-46 мм. Чим вона більше, тим вище показники шумового та теплового захисту. Оптимальною для географічної смуги України вважається товщина близько 40 мм.
 • Якісний профіль. Достатнє енергозбереження віконній конструкції забезпечує кількість камер у профільній системі (чим більше камер, тим вище показник теплового захисту). А ось рівень звукоізоляції залежить від монтажної ширини профілю, яка дозволяє встановлювати різні по товщині склопакети. Для трикамерних профілів монтажна ширина складає 58-60 мм з можливістю установки склопакета товщиною до 32 мм. Для профільних систем з п’яти камер монтажна ширина становить 70 мм, що дозволяє застосовувати склопакет товщиною 40 мм. А чим товще склопакет, тим більш високий захист від стороннього шуму.
 • Правильний монтаж. Виконаний на професійному рівні монтаж, правильно установлені відкоси та підвіконня, застосовані при цьому якісні герметики, забезпечують віконній конструкції підвищений рівень тепло- та звукоізоляції. Обробку відкосів можна виконати з утепленням між стінами та панелями або ж застосувавши двосторонні пластикові сендвіч панелі, що також збільшують характеристики теплової та звукової ізоляції.

Наша команда фахівців завжди все обговорює з клієнтом, враховує при виконанні проекту всі нюанси щодо розташування вікон і необхідного рівня шумоізоляції. Якщо це спальня чи дитяча кімната, або вікна приміщення виходять на галасливу вулицю, ми обов’язково запропонуємо оптимальні варіанти для підвищеної звукоізоляції.

Важливою характеристикою будь-якої віконної конструкції являється здатність створювати сприятливий мікроклімат у приміщенні. Металопластикові вікна відрізняються хорошою герметичністю, високими показниками тепло- та шумоізоляції, але при постійно закритому вікні мають обмежений повітрообмін. У приміщенні повітря затримується, накопичується пил, волога та вуглекислий газ, що створює нездоровий мікроклімат. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення, щоб організовувати циркуляцію повітря. Але як бути в холодну пору року?

Функція провітрювання мікрощілинного

Взимку прекрасним рішенням для забезпечення доступу та циркуляції свіжого повітря без значних тепловтрат стане функція мікропровітрювання. Це спеціальні елементи фурнітури, які дають можливість відкинути стулку вікна всього на 3-5 мм. Вони встановлюються в процесі монтажу віконної системи. Завдяки мікропровітрюванню в приміщенні створюється приємна атмосфера, а на склі більш не буде утворюватися конденсат.

Наша компанія рекомендує віконну фурнітуру виробництва відомих брендів Roto і Mako, які випускають спеціальні механізми для багатоступінчастого провітрювання. Вони забезпечують 5-7 різних положень стулки, які виставляються певним поворотом ручки.

Клапан для приточной вентиляцииКлапан для приточной вентиляции

Проточна вентиляція

Одним з нових оптимальних рішень для створення в приміщенні сприятливого мікроклімату є установка клапана проточної вентиляції. Він забезпечує циркуляцію та постійне надходження свіжого повітря до 20м3/год. При цьому температурний режим не порушується, скло не стає вологим від утворення конденсату. Монтується даний клапан в заводських умовах безпосередньо в віконну раму або вже на встановлене вікно.

Клапан проточної вентиляції по конструкції складається з двох частин. Внутрішній елемент спрямовує потік повітря вгору. Зовнішній виконаний у вигляді козирка, який має грати або москітну сітку, він захищає конструкцію від опадів, пилу та комах.

Працює фурнітура проточної вентиляції при вологості 35-70% за рахунок перепаду тиску всередині та назовні приміщення. Якщо показник менше 35%, то клапан практично закривається, чим забезпечує менший потік повітря. При 70% вологості він відкривається повністю і дає максимальний приплив повітря. Також клапан можна регулювати вручну, створюючи бажане провітрювання. При цьому стулки будуть завжди щільно закриті, гарантуючи безпеку та не переохолоджуючи кімнату в зимовий період.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65