Вікна в спальню

Вибирати вікна в спальню слід з відповідальністю, обдумано та ретельно. У цій кімнаті дуже важливим є доступ свіжого повітря, створення сприятливого мікроклімату для повноцінного відпочинку. Адже від якості сну багато в чому залежить наше загальне самопочуття, а також ефективність та працездатність. Тому під час відпочинку обов’язково необхідні тиша, комфортна температура і свіже повітря. Багато в чому ці критерії залежать від надійності та якості віконних систем. Наша компанія допоможе вибрати саме Ваші вікна – оптимально відповідні та доступні.

Ми рекомендуємо моделі з підвищеним рівнем шумоізоляції та хорошим енергозбереженням. Одним із основних критеріїв є якісна фурнітура, завдяки якій можна забезпечити необхідне провітрювання. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, слід передбачити захист від активних сонячних променів у вигляді тонування та жалюзі. Важливу роль також виконує естетичний зовнішній вигляд і стиль, який буде підходити під загальний інтер’єр кімнати.

Забезпечення в холодну пору року в спальні теплого затишку багато в чому залежить від якості віконного профілю. Головною характеристикою профільної системи, яка прямо впливає на енергозбереження являється кількість камер. Чим їх більше, тим відповідно тепліше буде в кімнаті.

Наша компанія пропонує різні варіанти профілів виробництва відомих торгових марок WDS, Aluplast, Rehau, які будуть оптимальними для різних спалень. Гарним рішенням стане система, що складається з п’яти камер. Але якщо навіть поміняти старе дерев’яне вікно на сучасне металопластикове з трикамерним профілем, то в кімнаті стане набагато тепліше.

Однією з найважливіших характеристик вікна в спальню є високий рівень шумоізоляції. Коли не турбують сторонні звуки, то спати буде максимально спокійно та комфорно. Забезпечує тишу віконний склопакет. При цьому, чим більше в ньому камер, тим рівень звукоізоляції вищий. Рекомендовано встановлювати двокамерні склопакети, оптимально зі склом товщиною 6 мм. Таке рішення забезпечить тишу, навіть якщо вікно виходить на галасливу вулицю.

Крім шумоізоляції склопакети можуть мати функцією енергозбереження, яка допомагає зберігати в кімнаті тепло в холодний період. Для жарких днів актуальним буде захист від сонячних променів. Таке скло прекрасно пропускає світло, при цьому поглинає ультрафіолет та не допускає перегріву приміщення.

Для повноцінного здорового сну необхідне регулярне провітрювання приміщення. Для цього слід особливу увагу приділяти вибору віконної фурнітури. Важливо, щоб вона була надійною, функціональною та якісною, яка витримає інтенсивну експлуатацію. Фурнітура повинна забезпечувати зручне провітрювання кімнати в будь-який час доби. Для зимового періоду актуальна наявність функції мікропровітрювання, що забезпечує відкриття стулки на 3-6 мм для вільної циркуляції повітря без протягів.

Для створення в спальні єдиного інтер’єру, слід встановлювати відкоси та підвіконня в загальному стилі. Для комфорту на літній час необхідно передбачити москітні сітки, що захищають від проникнення різних комах. Для захисту від прямих палючих сонячних променів можна встановити жалюзі або роли, які також скриють від сторонніх поглядів, якщо напроти знаходяться будівлі або кімната розташована на першому поверсі.

Скільки коштує Ваше вікно з нашою знижкою?

розрахунок за 5 хвилин

подзвонити нам

‎050 407-75-65

Основні функції вашого вікна

Теплове збереження – важлива характеристика віконних конструкцій, що створює в приміщенні сприятливий мікроклімат і оптимальний тепловий режим. Завдяки такій властивості вікон, в кімнаті буде тепло взимку та прохолодно влітку. Особливо актуальні високі показники енергозбереження віконних систем при великих масштабах засклення приміщення.

Що забезпечує ефективне енергозбереження віконній конструкцій?

 • Якісні профільні системи. Для забезпечення максимальної теплоізоляції потрібно вибирати широкий профіль, що складається з більшої кількості камер. Профіль буває трьох-, чотирьох-, п’яти- та шестикамерними. Середня камера профілю по конструкції призначена для армування, а інші – сприяють збільшенню характеристик теплового збереження. Чим більше кількість камер, тим більш ефективніше зберігається тепло в приміщенні.
 • Енергозберігаючі склопакети. Основний акцент при збереженні тепла робиться на склопакет, тому що він займає велику площу віконної конструкції. Ефективне застосування енергозберігаючого скла, яке має м’яке та тонке покриття іонами срібла (i-скло). Вони зберігають тепло всередині приміщення в зимовий час, а влітку не пропускають спеку в середину, створюючи таким чином сприятливий мікроклімат.
 • Наповнення склопакетів інертним газам. Вони забезпечують підвищення показників теплового заощадження на 11%. Найчастіше порожнину камери заповнюють аргоном або криптоном, які мають більшу в’язкість в порівнянні з повітрям. Молекули цих газів рухаються повільніше, тому знижується теплопередача між внутрішнім та зовнішнім склом. Якщо інертним газам заповнити енергозберігаючий склопакет, то теплове заощадження підвищиться на 30%. Крім цього, аргон і криптон захищають срібне напилення, підвищуючи його ефективність та тривалість служби.
 • Герметичність віконної конструкції. Гарантує зменшення теплових втрат, забезпечується використанням якісного та міцного гумового ущільнювача. Він прокладається там, де стикається склопакет з профілем, а також в місцях стикування рами зі стулкою при її закриванні.

Чим вище показник теплового збереження віконної конструкції, тим більш раціональною та вигідною буде її установка. Таке рішення дозволить значно економити на опаленні приміщення в холодну пору та вентилюванні в спекотні літні дні. Фахівці нашої компанії пропонують оптимальні варіанти скління конкретного приміщення з максимальними показниками теплоізоляції. Ми гарантуємо своїм клієнтам економічно вигідне вкладення коштів, яке однозначно окупитися в оптимально короткі терміни.

При склінні будь-яких об’єктів, а особливо житлових приміщень, слід подбати про додатковий захист та безпеку. Адже проникнення через вікна злодіїв і зловмисників відбувається досить часто, особливо якщо приміщення знаходяться на верхніх або нижніх поверхах. Так як віконні конструкції в основному складаються зі скла, яке можна легко розбити, дуже важливими являються антивандальні характеристики та захист проти злому.

Додатковий захист від проникнення злодіїв

Основними та найбільш важливими критеріями, які підвищують безпеку і надійність віконних конструкцій є:

 • Фурнітура з функціями проти злому. Слід вибирати високоякісну фурнітуру відомих брендів, оснащену додатковим захисним функціоналом. Існують спеціальні системи, які додатково встановлюються на готові вікна. Вони можуть забезпечувати різний рівень захисту – від ударів рукою або ногою, від інструменту, від монтування та брухту.
 • Надміцні скла. Існує кілька варіантів скла надійного та міцного:
  • Триплекс – спеціальне потрійне скло, поєднане полімерною речовиною, стійке до ударів, осколки не розлітаються, а залишаються на плівці;
  • Загартовані – мають в 5-6 разів вище механічну міцність, яку вони отримують за допомогою загартовування (впливу температурних перепадів);
  • Флоат – дуже міцне скло, виготовлене способом термічного формування.
 • Двокамерний склопакет. Характеризується більшою безпекою в порівнянні з однокамерним, особливо якщо одне скло високоміцне або оснащене антивандальною плівкою. Розбити два скла набагато складніше, та й шуму буде більше.
 • Защитные ролеты. Значно підвищують захист котеджів і приватних будинків, а особливо вітрин. Виготовляються вони з міцних алюмінієвих ламелей, які дуже складно зламати. Здійснюється відкриття ролетів автоматичним або ручним режимом.

Безпека для дітей

Захист вікон є дуже важливою та критично необхідною характеристикою, особливо коли в будинку проживають діти. Адже вони дуже активні та рухливі, можуть запросто відкрити вікно і навіть розбити скло. Тому слід передбачити склопакети з антивандальними характеристиками, а також захисну фурнітуру. Як правило на вікна встановлюються такі пристосування: автоматичні блокіратори, дитячі або звичайні замки на стулки, ключі на ручки, фурнітура для щілинного провітрювання.

Наша компанія пропонує в комплексі оптимальні варіанти захисту для різних варіантів скління. Для Ваших вікон ми використовуємо тільки надійну захисну фурнітуру Roto або Mako австрійського виробництва, якість якої славиться в усьому світі.

Шумоізоляція – важлива характеристика віконних систем. Вона особливо актуальна в масштабах мегаполісів, великих міст, а також поблизу автомобільних або залізничних доріг. Адже зайвий шум негативно впливає на здоров’я та нервову систему, не дозволяє людині розслабитися та повноцінно відпочити. Важливо вибирати оптимальні вікна з урахуванням хороших показників звукоізоляції, особливо якщо це спальня або дитяча кімната.

Від чого залежить якісна шумоізоляція?

Високий рівень ізоляції від шуму забезпечуэться в комплексі основними комплектуючими віконної системи, а також її правильним та професійним монтажем.

 • Склопакет. Щоб забезпечити максимальний рівень шумоізоляції найкраще використовувати двох- або трикамерний склопакет зі склом різним по товщині (4 мм внутрішнє та 6 мм зовнішнє). Також покращить звукоізоляцію потрійне скло (триплекс), яке з’єднане полімерною рідиною. Високі показники захисту від шуму забезпечуюэ також енергозберігаюче i-скло. Впливає і товщина склопакета, яка складає 16-46 мм. Чим вона більше, тим вище показники шумового та теплового захисту. Оптимальною для географічної смуги України вважається товщина близько 40 мм.
 • Якісний профіль. Достатнє енергозбереження віконній конструкції забезпечує кількість камер у профільній системі (чим більше камер, тим вище показник теплового захисту). А ось рівень звукоізоляції залежить від монтажної ширини профілю, яка дозволяє встановлювати різні по товщині склопакети. Для трикамерних профілів монтажна ширина складає 58-60 мм з можливістю установки склопакета товщиною до 32 мм. Для профільних систем з п’яти камер монтажна ширина становить 70 мм, що дозволяє застосовувати склопакет товщиною 40 мм. А чим товще склопакет, тим більш високий захист від стороннього шуму.
 • Правильний монтаж. Виконаний на професійному рівні монтаж, правильно установлені відкоси та підвіконня, застосовані при цьому якісні герметики, забезпечують віконній конструкції підвищений рівень тепло- та звукоізоляції. Обробку відкосів можна виконати з утепленням між стінами та панелями або ж застосувавши двосторонні пластикові сендвіч панелі, що також збільшують характеристики теплової та звукової ізоляції.

Наша команда фахівців завжди все обговорює з клієнтом, враховує при виконанні проекту всі нюанси щодо розташування вікон і необхідного рівня шумоізоляції. Якщо це спальня чи дитяча кімната, або вікна приміщення виходять на галасливу вулицю, ми обов’язково запропонуємо оптимальні варіанти для підвищеної звукоізоляції.

Важливою характеристикою будь-якої віконної конструкції являється здатність створювати сприятливий мікроклімат у приміщенні. Металопластикові вікна відрізняються хорошою герметичністю, високими показниками тепло- та шумоізоляції, але при постійно закритому вікні мають обмежений повітрообмін. У приміщенні повітря затримується, накопичується пил, волога та вуглекислий газ, що створює нездоровий мікроклімат. Тому необхідно регулярно провітрювати приміщення, щоб організовувати циркуляцію повітря. Але як бути в холодну пору року?

Функція провітрювання мікрощілинного

Взимку прекрасним рішенням для забезпечення доступу та циркуляції свіжого повітря без значних тепловтрат стане функція мікропровітрювання. Це спеціальні елементи фурнітури, які дають можливість відкинути стулку вікна всього на 3-5 мм. Вони встановлюються в процесі монтажу віконної системи. Завдяки мікропровітрюванню в приміщенні створюється приємна атмосфера, а на склі більш не буде утворюватися конденсат.

Наша компанія рекомендує віконну фурнітуру виробництва відомих брендів Roto і Mako, які випускають спеціальні механізми для багатоступінчастого провітрювання. Вони забезпечують 5-7 різних положень стулки, які виставляються певним поворотом ручки.

Клапан для приточной вентиляцииКлапан для приточной вентиляции

Проточна вентиляція

Одним з нових оптимальних рішень для створення в приміщенні сприятливого мікроклімату є установка клапана проточної вентиляції. Він забезпечує циркуляцію та постійне надходження свіжого повітря до 20м3/год. При цьому температурний режим не порушується, скло не стає вологим від утворення конденсату. Монтується даний клапан в заводських умовах безпосередньо в віконну раму або вже на встановлене вікно.

Клапан проточної вентиляції по конструкції складається з двох частин. Внутрішній елемент спрямовує потік повітря вгору. Зовнішній виконаний у вигляді козирка, який має грати або москітну сітку, він захищає конструкцію від опадів, пилу та комах.

Працює фурнітура проточної вентиляції при вологості 35-70% за рахунок перепаду тиску всередині та назовні приміщення. Якщо показник менше 35%, то клапан практично закривається, чим забезпечує менший потік повітря. При 70% вологості він відкривається повністю і дає максимальний приплив повітря. Також клапан можна регулювати вручну, створюючи бажане провітрювання. При цьому стулки будуть завжди щільно закриті, гарантуючи безпеку та не переохолоджуючи кімнату в зимовий період.

Якщо у Вас виникли питання - зв'яжіться з нами

098 166-28-28

050 407-75-65